Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Školství, mládež a sport


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a sport

 


Aktuálně

 • Hejtman přivítal mladé fotbalisty věhlasného klubu Liverpool FC
  Ještě, než začne v krajské metropoli a v Modré u Děčína dvanáctý ročník mládežnického fotbalového turnaje Albim Cup (kategorie U 16), přivítal na úřadě hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček společně s náměstkem pro sport Petrem Šmídem loňského vítěze turnaje; tým Liverpool FC. (22.9.2017)

 • Zvyšování kvalifikace absolventů středních škol v Srbsku i spolupráce v cestovním ruchu. Ústecký kraj navštívil Srbskou republiku
  Prezident Autonomní oblasti Vojvodina v Novém Sadu Igor Mirovič přivítal osobně krajskou delegaci v čele s hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem v budově tamní vlády. Spolupráce se Srbskou republikou začala pro Ústecký kraj již v roce 2010. Po společných úspěšných projektech převážně v oblasti zdravotnictví či krizové komunikaci u přírodních katastrof teď čeká oba partnery další rozsáhlá akce. Právě projekt, který má zvýšit odbornou kvalifikaci absolventů středních škol v Srbsku, byl hlavním bodem jednání delegace Ústeckého kraje a představitelů oblasti Vojvodina. Obě strany navíc připravily memorandum o spolupráci, které má prohloubit a stvrdit dlouhodobé vztahy. (22.9.2017)

 • Rozvojový program "Podpora výuky plavání v základních školách v roce 2018 (II. etapa)"
  MŠMT vyhlašuje druhou etapu rozvojového programu k podpoře výuky plavání na 1. stupni základních škol. (22.9.2017)
 • Václav Klaus zahájil školní rok ve Střední škole obchodu a služeb v Teplicích
  Školní rok 2017/2018 zahájil ve Střední škole obchodu a služeb exprezident republiky Václav Klaus jako výraz poděkování za aktivity školy v rámci projektu Humanita. Ve škole pak proběhla beseda se žáky školy na téma „Uplatnitelnost absolventů středních škol na trhu práce“. (18.9.2017)

 • Cena náměstka za významný přínos ve školství
  (14.9.2017)
  Téma: Aktuality
 
 
 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém