Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Sociální a zdravotní komise si prohlédla hned několik krajských zařízení

 
01
Členové Komise sociální a zdravotní Rady Ústeckého kraje se vydali na výjezdní zasedání v příspěvkových organizacích zřizovaných Ústeckým krajem v oblasti sociální a zdravotní. Společně se podívali na chod Domova sociálních služeb v Litvínově a Kojeneckého ústavu Ústeckého kraje. Navštívili také Městskou správu sociálních služeb v Mostě.
Tisková zpráva ze dne 9. června 2017
 

 
 

V rámci příspěvkové organizace Domovy sociálních služeb byl představen transformační proces příspěvkové organizace a proběhla prohlídka jednotlivých služeb. Došlo také na diskuzi ohledně navýšení platů pracovníků v sociálních službách v souvislosti se schválenými vládními změnami od prvního července 2017, tedy navýšení platů pracovníků v sociálních službách o 23 %, a také na téma zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Během návštěvy Kojeneckého ústavu Ústeckého kraje měli členové komise možnost prohlédnout si prostředí, ve kterém děti tráví svůj čas, i ostatní prostory a seznámili se  s jejich denním programem. Součástí výjezdního zasedání bylo i projednání materiálů předložených do komise. Konkrétně výroční zprávy příspěvkových organizací z oblasti sociální a zdravotní, dofinancování sociálních služeb, vyhlášení dotačních programů Ústeckého kraje z oblasti sociální či vyhodnocení dotačních programů z oblasti zdravotnictví. Nakonec členové komise zavítali do příspěvkové organizace zřizované statutárním městem Most.


001

002
Návštěva sociálně terapeutické dílny v Litvínově, kavárny La Ponto.

 


 

 
Zodpovídá: Ing. Lucie Dosedělová
Vytvořeno / změněno: 9.6.2017 / 9.6.2017 | Zveřejnit od: 9.6.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém