Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Starostové obcí a Ústecký kraj jednali s ČEZ, také o dopravní infrastruktuře

 
1
Každoroční setkání starostů měst a obcí sousedících s energetickými zařízeními pořádala společnost ČEZ a.s. Za Ústecký kraj se rokování na mosteckém Benediktu zúčastnil radní Ladislav Drlý. V letošním roce se jednalo o zvláště významné setkání, jelikož se jej poprvé zúčastnili nově zvolení starostové.
 

 
 

V úvodním vystoupení radní Drlý jménem hejtmana poděkoval opakovaně zvoleným starostům za jejich práci, díky které jim občané opět dali důvěru do dalšího období. „Děkuji společnosti ČEZ za pořádání této akce, která umožňuje optimalizovat vztahy společnosti s dotčenými městy a obcemi,“ doplnil Ladislav Drlý.   

 

S novinkami ve svých společnostech seznámili přítomné zástupci elektráren Počerady, Ledvice, Prunéřov a Tušimice, společností ČEZ Distribuce a ČEZ Teplárenská, Nadace ČEZ a Severočeských dolů.

V rámci setkání projednal také radní Drlý s ředitelem elektrárny Tušimice a Prunéřov a starostou obce Březno u Chomutova návrh společnosti ČEZ na vybudování obchvatu obce Březno. Řada kamionů směřujících od Chebu do Strategické průmyslové zóny Triangle, popř. dále na Prahu, si krátí cestu právě přes obec Březno. Také nově plánované aktivity elektráren povedou k nárůstu dopravy v obci. Důsledkem je řada nehod, které se na této trasy staly, bohužel i se smrtelnými následky. ČEZ má zpracovanou studii obchvatu, který výrazně zlepší dopravní situaci v obci. Tuto studii předloží ČEZ Ústeckému kraji se žádostí o zařazení mezi dopravní stavby kraje.

1
Radní Ladislav Drlý při úvodním slovu

2


 

obrázek
Nadpis
Text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text

 
 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Fraňková
Vytvořeno / změněno: 10.12.2018 / 10.12.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém