Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > LISTEN > Aktivity

 

Studijní cesta a workshop Forchheim, 17.-19. 10. 2010

 
 

 
 
Představení realizace pilotních projektů a workshop na téma „Pilotní projekty a marketing regionálních produktů

Pracovní skupina projektu Ústeckého kraje vedená Ing. Jaroslavou Kusznirukovou se zúčastnila studijní cesty a workshopu, které pořádal německý partner. Během studijní cesty účastníci navštívili obce nacházející se na pilotním území partnera, měli možnost přímo hovořit s místními občany o jejich zapojení do realizace pilotního projektu, o přínosu těchto aktivit pro obec a o případných překážkách a způsobech jejich řešení. Ústecký team se zajímal především o průběh realizace pilotního projektu, kterým je vytvoření naučných turistických stezek po hrázděných domech, s německými partnery projednal zabezpečení fungování nabídky v místě při zapojení místních obyvatel, financování, propagaci, dostupnost stezek – návaznost na existující dopravní infrastrukturu, spolupráci místních samospráv s privátním sektorem, případně spolky a sdruženími v obcích.
Návštěva byla doplněna workshopem zaměřeným na marketing regionálních produktů, vytvořením značky – „LABEL“ – regionu, která by zaručila kvalitu nabízených produktů.
Ústecký kraj v současnosti intenzivně pracuje na pilotním projektu, který bude dokončen do konce letošního roku, dopracovává se marketingový plán a probíhají i školení, především pracovníků zapojených Infocenter.
Ve dnech 23. a 24.11. 2010 se bude v Ústeckém kraji konat mezinárodní konference projektu, při které bude kraj ve spolupráci s místními spolupracujícími partnery projektu prezentovat svůj pilotní projekt.


Forchheim_fotos
Forchheim_fotos2
Forchheim_fotos3

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Radovan Fráňa
Vytvořeno / změněno: 26.10.2010 / 26.10.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém