Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4823 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 184 185 186 187 188 189 190 -191- 192 193  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
13.8.2009Jana Vaňhová udělila ocenění za pomoc při povodních složkám IZS
Červený Hrádek na Chomutovsku se stal dějištěm slavnostního předání ocenění hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové konkrétním profesionálům a dobrovolným hasičům.
Soňa Poupětová
13.8.2009Do celostátního kola soutěže Vesnice roku 2009 postupují Hrušovany
Oficiální vyhlášení výsledků soutěže začalo v úterý 11. srpna nejprve prohlídkou obce Hrušovany, stuhy, diplomy i finančních ocenění byly poté předány ve společenském sálu hotelu U sv. Václava ve Vysočanských zahradách na Chomutovsku. Celostátní finále bude 11. září v Luhačovicích.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.8.2009MINISTERSTVO VNITRA POTVRDILO POSTUP ÚSTECKÉHO KRAJE VE SPORU S DPÚK
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová říká: „Rozhodnutí ministerstva vnitra vnímám velmi pozitivně, neboť je jednoznačně potvrzením oprávněnosti postupu kraje a našeho stanoviska, že kraj není povinen akceptovat nepřiměřené finanční nároky dopravců.“
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.8.2009Projekt Euroklíč pro občany se zdravotním postižením
Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Václav Krása přijel hejtmance Ústeckého kraje Janě Vaňhové představit projekty připravené pro občany se zdravotním postižením v Ústeckém kraji.
Soňa Poupětová
11.8.2009Návštěva místopředsedkyně Vlády Republiky Srbské v Čechách
Minulý týden zavítala místopředsedkyně Vlády Republiky Srbské Jasna Brkić do Ústeckého kraje na několikadenní návštěvu. Na krajském úřadě ji ve čtvrtek 6. srpna 2009 přivítala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
6.8.2009Loď Porta Bohemica plná dětí a dárků
Jiskřičky v očích dětí dnes prozářily už tak vydařené slunečné dopoledne při Letní labské plavbě z Píšťan do Vaňova pořádané za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové a náměstka hejtmanky Arna Fišery.
Soňa Poupětová
31.7.2009Další vynikající sportovní podnik v Ústeckém kraji
Mimořádnou událostí pro sportovce i milovníky atletiky byla středeční Velká cena Ústí nad Labem. Podpořil ji také Ústecký kraj. Pro řadu závodníků byla jednou z posledních prověrek před blížícím se Mistrovstvím světa v atletice.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.7.2009Závěr Festivalu Mitte Europa
Hrady, tvrze, koncertní sály, zámky nebo chrámy -tam všude o letošních prázdninách zněla hudba a zpěv v rámci XVIII. ročníku Festivalu Uprostřed Evropy (Mitte Europa). Na jimlínském zámku, jenž se nazývá Nový Hrad, byl tento festival letos už potřetí...
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.7.2009Hejtmanka Jana Vaňhová na mezinárodním srazu majitelů a přátel Citroënu 2CV
V pondělí 27. července 2009 zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová akci na mosteckém Hipodromu. Uskutečnil se tady již 18. mezinárodní sraz majitelů a přátel vozů Citroën 2CV. Světový sraz se poprvé konal v České republice v Ústeckém kraji.
Soňa Poupětová
27.7.2009Z Mistrovství světa ve veslování do 23 let v Račicích
Na Mistrovství světa ve veslování sportovců do 23 let v Račicích na Litoměřicku byli také náměstek hejtmanky Arno Fišera a radní Jana Ryšánková, která rovněž zahájila jménem hejtmanky Jany Vaňhové v sobotu 25. července slavnostní večer v kongresovém centru v Litoměřicích při příležitosti konání této sportovní akce.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.7.2009Memorandum o podpoře projektu Revitalizace rašelinišť
Memorandum o podpoře projektu Revitalizace rašelinišť v Krušných horách při oficiálním zahájení dnes podepsal náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera. Projekt revitalizace rašelinišť směřuje k obnově původního ekosystému.
Soňa Poupětová
21.7.2009Pravčická brána stejně zůstává přírodním divem světa
Celosvětová anketa o sedm přírodních divů světa má už 28 finalistů. Pravčická brána mezi nimi není, ze semifinále nepostoupila. Takže asi krásnější (?!) než ona jsou nejmenované bariérové útesy, sopka, stolová hora, souostroví, hora v černém kontinentu nebo les a jezera u našich dvou sousedů na severu...
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.7.2009ŠKODY Z ČERVENCOVÝCH POVODNÍ SEČTENY: 574 MILIONŮ KORUN!
Škody na majetku občanů, firem a společností, obcí, kraje a dalších dosáhly výše přes 574 milionů korun. Vyplývá to ze sumarizace jednotlivých hlášení k dnešnímu dni. Souhrnné tabulky s komentáři budou ještě dnes předány Ústeckým krajem ministerstvům financí a pro místní rozvoj české vlády.
Mgr. Zbyněk Šebesta
16.7.2009PRVNÍ MILIONY KORUN OD KRAJE U OBDAROVANÝCH
Deset dní uplynulo od vyhlášení stavu nebezpečí na Děčínsku kvůli velké vodě (trval do 13. července) a dnes už získaly první stovky občanů finanční dar od Ústeckého kraje. Stačilo přijít na příslušný obecní úřad, předložit občanku, dvakrát se podepsat a peníze alespoň do začátku mají.
Mgr. Zbyněk Šebesta
15.7.2009Finanční dary občanům za 8,67 milionů korun * Vyhlášeno konto Povodně Děčínsko
Zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (na snímku vlevo) dnes před polednem informoval novináře o závěrech jednání včerejší mimořádné rady kraje. Fyzické osoby dostanou dary v celkové sumě 8,67 mil. Kč, dary městům a obcím již dosáhly výše půl milionu korun.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.7.2009Pozvání na Živé obrazy na Červený HrádekMgr. Zbyněk Šebesta
14.7.2009V neděli skončil pětietapový závod cyklistek Tour de Feminin
Mgr. Zbyněk Šebesta
13.7.2009STAV NEBEZPEČÍ NA DĚČÍNSKU O PŮLNOCI KONČÍ
Stav nebezpečí, který na Děčínsku vyhlásila kvůli povodním hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová s účinností od 16. hodiny dne 6. července, s dnešní půlnocí 13. 7. končí. To je zásadní informace z pondělního, v pořadí již třetího jednání Krizového štábu Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.7.2009Nábytek – čerpadla – dřevo – brigádníci: I to je pomoc pro DěčínskoMgr. Zbyněk Šebesta
10.7.2009FINANČNÍ DARY OBČANŮM A POVODŇOVOU SBÍRKU BUDE SCHVALOVAT KRAJSKÁ RADA UŽ V ÚTERÝMgr. Zbyněk Šebesta
10.7.2009Vojenská zdravotní pojišťovna proplatí svým pojištěncům náklady na očkování
Včera obdržela hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová dopis od generálního ředitele Vojenské zdravotní pojišťovny ČR Karla Šteina s dobrou zprávou pro pojištěnce VoZP z území postižených nedávnými povodněmi.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.7.2009Podpora Ústeckého kraje inovačním podnikatelským inkubátorům
Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo na svém červnovém zasedání Program na podporu inovačních podnikatelských inkubátorů. Pro letošní rok je pro zájemce připraveno v rozpočtu kraje pět milionů korun...
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.7.2009Pravčická brána mezi 77 kandidáty na novodobých 7 divů světa
Unikátní přírodní výtvor Pravčickou bránu v Českém Švýcarsku každoročně obdivují statisíce návštěvníků zdejšího Národního parku. V těchto měsících se o ní dozvídají také ti, kteří hlasují v celosvětové anketě o přírodní divy naší planety...
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.7.2009Dnes byl v Krásné Lípě zahájen 22. ročník Tour de Feminin
Od čtvrtka do neděle se na silnicích u Varnsdorfu, Rumburku, Jiříkova a Krásné Lípy utkají o body do světového poháru cyklistky z deseti týmů Evropy. Poslední kilometry je čekají v neděli 12. července po obědě...
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.7.2009Hejtmanka mezi občany postiženými povodněmi
S postupem odstraňování škod na obecních i soukormých majetcích se ve středu dopoledne seznámila v několika obcích Děčínska hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Postiženým přivezla osobní dary za sedm tisíc korun...
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 4823 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 184 185 186 187 188 189 190 -191- 192 193  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém