Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4834 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 161 162 163 164 -165- 166 167 168 169 ... 194  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
7.12.2010Čas předvánoční v Chlumci
Náměstek hejtmanky Arno Fišera přijel společně s náměstkyní ústeckého primátora Zuzanou Kailovou do Domova pro seniory v Chlumci, jenž je pár kilometrů od krajského města. I zde se senioři pilně chystají na Vánoce…
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.12.2010CzechTourism chválí Bránu do Čech
Dne 6. prosince 2010 byl České centrále cestovního ruchu v Praze představen projekt Ústeckého kraje Brána do Čech. Radek Vonka, radní pro cestovní ruch a regionální rozvoj, představil řediteli CzechTourismu Rostislavu Vondruškovi a náměstkovi ministra pro místní rozvoj Michalu Janebovi unikátní projekt pro rozvoj cestovního ruchu v Ústeckém kraji.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.12.2010Krajský úřad bude ve středu fungovat v běžném režimu
Ve středu 8. prosince zůstává provoz Krajského úřadu Ústeckého kraje beze změn, úřední hodiny jsou od 8 do 17 hodin. Dle informací z odborové organizace se odboráři z KÚ ke stávce nepřipojí.
Informace o školách, jejichž učitelé vstoupí do stávky, jsou k dispozici níže. Zdravotnických služeb ani dopravy se žádné omezení netýká.
Mgr. Magdalena Hanáčková
6.12.2010NASTALA OPĚT SMOGOVÁ SITUACE, JE VYHLÁŠEN SIGNÁL REGULACE
Podle krajského regulačního řádu je vyhlášen signál REGULACE - nastala smogová situace vlivem znečištění ovzduší jemnými prachovými částicemi (PM10). O odvolání regulace budeme informovat. „Smogová situace pro znečišťující látku suspendované částice PM10 nastala. Vyhlašujeme signál regulace pro správní obvod obcí s rozšířenou působností Bílina, Děčín, Chomutov, Kadaň, Litoměřice, Litvínov, Most, Roudnice nad Labem, Teplice a Ústí nad Labem. Platnost signálu je od 13.34 hodin dne 6.12.2010 do odvolání.“
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.12.2010Bertíci na Ústecku a Liberecku rozdají dětem 400 tisíc korun
V rámci charitativního projektu „S Bertíkem za dětským úsměvem“ přispívali zákazníci prodejen Albert již pojedenácté na dobrou věc. Svými nákupy nasbírali za měsíc trvání akce celkem 6 772 752 korun. Nadační fond Albert rozdělí tyto prostředky mezi 63 předem vybraných projektů z celé České republiky zaměřených na vzdělávání, volný čas a integraci dětí z dětských domovů do života.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.12.2010Účast kraje na logistické konferenci „SPEEDCHAIN 2010“
Břevnovský klášter v Praze hostil 1.-2. prosince účastníky konference o logistice „SpeedChain“, významné události v oblasti dopravy zboží. Každoročního setkání dopravců z celé Evropy se zúčastnili taktéž zástupci Krajského úřadu Ústeckého Kraje v čele s radním a poslancem Jiřím Šulcem.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.12.2010ZRUŠENÍ SIGNÁLU REGULACE
Rušíme signál regulace pro znečišťující látku suspendované částice PM10 pro správní obvod obcí s rozšířenou působností Bílina, Děčín, Chomutov, Kadaň, Litoměřice, Litvínov, Most, Roudnice nad Labem, Teplice a Ústí nad Labem. Platnost signálu končí v 23,08 hodin dne 5.12.2010.
Dříve vydaný signál upozornění zůstává v platnosti.
RNDr. Zdeněk Rytíř
5.12.2010Jak jste slavili advent s Ústeckým krajem na Novém Hradě u Jimlína
Na tuto sobotu připravil Ústecký kraj další kulturní a zábavnou akci na zámku Nový Hrad u Jimlína, která zpříjemnila všem návštěvníkům čas adventu, tedy čas předvánoční. Prostory zámku, který je v majetku Ústeckého kraje, nabídly nejen atraktivní program, ale také rozsvícení vánočního stromu, ohňovou show a ohňostroj. Akce se zúčastnila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. V mimořádně mrazivém počasí přišla vhod ochutnávka výrobků ústecké likérky Granette, která adventní odpoledne podpořila v rámci Smlouvy o vzájemné spolupráci, již má uzavřenou s Ústeckým krajem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.12.2010Hejtmanka se zúčastnila dalšího zasedání v Bruselu
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová měla v uplynulých dnech na programu další plenární zasedání Výboru regionů v Bruselu, kde se schvalovala stanoviska k předložení Evropské komisi. Týkala se legislativních návrhů v oblastech školství, zahraniční spolupráce EU, hospodářské a finanční politiky.
Mgr. Alena Tichá
3.12.2010Ústecký kraj slavnostně ukončil svou výstavu v Bruselu
Dnes v českém centru v Bruselu skončila jedinečná výstava, kterou organizoval Ústecký kraj, „Neztratit víru v člověka...Protektorát očima židovských dětí“. Přilákala stovky návštěvníků. Včera se odehrála slavnostní derniéra výstavy, které se zúčastnila radní pro kulturu, památkovou péči a sociální věci Jana Ryšánková.
Mgr. Alena Tichá
2.12.2010Křesadlo 2010 - cena pro dobrovolníky
Od pátku 3. 12. můžete na nominačních formulářích, které budou zpřístupněny na webových stránkách ústeckého Dobrovolnické centra (www.dcul.cz) navrhnout kandidáty na udělení ceny Křesadla. Na snímku vedle je záběr z udílení cen před dvěma roky…
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.12.2010Potvrzeno: Nejlevnější lyžařské středisko Evropy leží v Ústeckém kraji
Zimní sezóna se rozjíždí a lyžaři hledají nejlepší a nejvýhodnější střediska. Není nad čím dlouho přemýšlet. Podle serveru aktualne.cz jsou nejlevnějším lyžařským centrem Klíny v Ústeckém kraji.
RNDr. Zdeněk Rytíř
2.12.2010Na krajském úřadě se jednalo o odpadech
Krajský úřad Ústeckého kraje hostil konferenci „Odpadové hospodářství měst a obcí“ zabývající se zkvalitněním nakládání s odpady. Určená byla všem starostům, kteří chtějí zlepšit efektivitu v této oblasti. Konferenci zahájil náměstek hejtmanky Arno Fišera.
Mgr. Alena Tichá
1.12.2010Seznamte se s tradičními krušnohorskými hračkami v mosteckém muzeu
Oblastní muzeum v Mostě, které patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, slavnostně zahájilo další ze svých plánovaných výstav. Včerejší vernisáž expozice „Krušnohorská hračka ve světle lidového umění“ je součástí přeshraniční spolupráce Ústeckého kraje se sousedním Saskem v rámci Programu Cíl 3 – Centrum krušnohorského lidového umění. Zahájení navštívila také krajská radní Jana Ryšánková.
Mgr. Alena Tichá
30.11.2010Radní Ústeckého kraje navštívili Gymnázium v německé Pirně
Delegace tvořená radním pro cestovní ruch Radkem Vonkou a radním pro školství, mládež a sport Petrem Jakubcem přijala pozvání česko – německého gymnázia Friedricha Schillera v Pirně, aby se zde oba členové Rady Ústeckého kraje seznámili se vzdělávacím programem, které toto unikátní zařízení nabízí.
Mgr. Alena Tichá
30.11.2010Ústecký kraj odvolal ředitele SOŠ Meziboří
Na základě usnesení Rady Ústeckého kraje byl dnes odvolán Ing. Jiří Tyšer z pracovního místa ředitele Střední odborné školy, Meziboří, nám. 8. května 400, příspěvková organizace.
Mgr. Magdalena Hanáčková
30.11.2010Akce „Daruj hračku“ proběhne letos v Ústí nad Labem od 1. do 8. prosince
Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod pořádá již 12.ročník celorepublikové sbírky hraček pro dětí žijících v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích. V Ústí nad Labem se sbírka uskuteční v budově Českého rozhlasu Sever, ul. Na Schodech 10, od středy 1. prosince do středy 8. prosince 2010 vždy mezi 8.00 a 17.00 hodinou.
RNDr. Zdeněk Rytíř
30.11.2010Litoměřická galerie zve na pohádkovou výstavu
V Severočeské galerii výtvarného umění v Litoměřicích, která patří mezi příspěvkové organizace Ústeckého kraje, máte možnost navštívit novou výstavu s názvem „Kouzelný svět Karla Franty“. Záštitu nad ní převzala radní pro kulturu, památkovou péči a sociální věci Jana Ryšánková, která se také zúčastnila slavnostní vernisáže.
Mgr. Alena Tichá
30.11.2010Ocenění finalistů festivalu Nad oblaky z Ústeckého kraje
Ocenění finalisté 1. ročníku celostátního pěveckého festivalu pro handicapované talenty Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou přijali pozvání hejtmanky Jany Vaňhové a navštívili krajský úřad. Zde je přijala také radní Ústeckého kraje pro sociální oblast a kulturu Jana Ryšánková.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.12.2010Přijďte oslavit advent s Ústeckým krajem na Nový Hrad u Jimlína tuto sobotu
Na tuto sobotu připravil Ústecký kraj další kulturní a zábavnou akci na zámku Nový Hrad u Jimlína, která chce zpříjemnit všem návštěvníkům čas adventu, tedy čas předvánoční. Prostory zámku, který je v majetku Ústeckého kraje, nabídnou nejen atraktivní program, ale také rozsvícení vánočního stromu, ohňovou show a ohňostroj. Akce se zúčastní hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Alena Tichá
29.11.2010Oslavy 107. narozenin paní Marie Třešňákové
V domově pro seniory MÚSS Jirkov oslavuje v pondělí 29. listopadu své 107. narozeniny paní Marie Třešnáková, nejstarší mezi všemi muži a ženami žijícími v Ústeckém kraji. K vzácným narozeninám jí přijela blahopřát hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.11.2010Ústecký kraj řeší dopravní situaci na Štětsku
Radní Jiří Šulc svolal dnes na krajský úřad jednání se zástupci společnosti MONDI Štětí a.s. Schůzka se týkala především řešení dopravní situace mostu v Počeplicích, který byl na začátku října zcela uzavřen pro nákladní dopravu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
29.11.2010Filmový festival Ústeckého kraje v Bruselu graduje ve středu
V polovině listopadu zahájil Ústecký kraj jedinečnou výstavu „Neztratit víru v člověka... Protektorát očima židovských dětí“, která se zabývá židovskou otázkou během druhé světové války a která je k vidění v Českém domě Českého centra v Bruselu. Výstavu doprovází také filmový festival, který nabízí hned tři snímky se židovskou tematikou.
Mgr. Alena Tichá
28.11.2010Mladí klavíristé zakončili soutěž koncertem vítězů
V ústeckém divadle byl v pátek slavnostně zakončen 43. ročník klavírní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte (VpMdP) vyhlášením vítězů v jednotlivých kategoriích a koncertem vítězů. Zvláštní ceny vítězům předával za Ústecký kraj rovněž náměstek hejtmanky Arno Fišera.
RNDr. Zdeněk Rytíř
26.11.2010Setkání s novým ředitelem krajských hasičů
Dosavadní ředitel Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje (HZS ÚK) plk. Ing. Jaroslav Novotný představil při schůzce na krajském úřadu hejtmance Janě Vaňhové svého nástupce, plk. Ing. Romana Vyskočila.
RNDr. Zdeněk Rytíř

Zobrazeno je 25 z celkem 4834 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 161 162 163 164 -165- 166 167 168 169 ... 194  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém