Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4630 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 -169- 170 171 172 173 ... 186  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
21.6.2010Ústecký krajský úřad nepochybil v řízení o odvolání ekologických organizací proti územnímu rozhodnutí ohledně dálnice D8
Krajský soud v Ústí nad Labem minulý týden zrušil rozhodnutí Krajského úřadu Ústeckého kraje, který na základě odvolání ekologů proti územnímu rozhodnutí o umístění stavby dálnice D8 v úseku Lovosice – Řehlovice změnil rozhodnutí stavebního úřadu Lovosice. Ústecký kraj je přesvědčen, že důvodem ke zrušení rozhodnutí nebyl nezákonný postup úředníků krajského úřadu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.6.2010Výlet do Hřenska pro vítěze soutěže ze Dne otevřených dveří
Vítězný školní kolektiv kvizové hry ze Dne otevřených dveří Krajského úřadu Ústeckého kraje se za odměnu podíval do Hřenska a plavil se na loďkách v kamenické soutěsce. Uvidíme, na kterou třídu se usměje štěstí při soutěži příští rok.
RNDr. Zdeněk Rytíř
21.6.2010Ústecký kraj se stará o své seniory
Areál Domova pro seniory v Krásné Lípě, jehož zřizovatelem je Ústecký kraj, byl velkoryse zmodernizován a stal se tak důstojnou ozdobou celého města.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.6.2010Nová silnice Jirkov – Otvice - Havraň
Kvalitní dopravní infrastruktura je jedním ze základních předpokladů rozvoje území. Toho si je vědom i Ústecký kraj, proto realizuje řadu projektů spolufinancovaných z Evropské unie, jejichž cílem je zajistit pro všechny občany kvalitní a bezpečné silnice.
Mgr. Magdalena Hanáčková
18.6.2010Informace o vývoji situace po požáru v Tušimicích
Dnes ráno byly naměřeny nadlimitní koncentrace škodlivin v ovzduší, a proto bylo rozhodnuto o evakuaci obyvatel okolních obytných domů. Na 16. hodinu byla starostou města Kadaň dnes svolána porada, na které by se mělo rozhodnout, zda bude evakuace pokračovat, či zda se obyvatelé již mohou vrátit do svých bytů.
RNDr. Zdeněk Rytíř
18.6.2010Pozvánka Hasičského záchranného sboru na den otevřených dveří
Den otevřených dveří Požární stanice Ústí nad Labem se uskuteční tuto sobotu 19. 6. 2010 od 9.30 hodin do 16 hodin v areálu požární stanice Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje v Ústí nad Labem – Všebořicích Masarykova 342.
RNDr. Zdeněk Rytíř
18.6.2010Krizové řízení Ústeckého kraje bude v pohotovosti kvůli hrozbě víkendových záplav
Pracovníci krizového řízení Ústeckého kraje budou během tohoto víkendu v plné pohotovosti pro případ, že by se naplnily výstrahy meteorologů a Ústecký kraj by byl opět zasažen nečekanými záplavami.
Mgr. Magdalena Hanáčková
17.6.2010Výpadek telefonního a internetového spojení krajského úřadu
O víkendu 19. - 20. června nebude funkční telefonní ani internetové spojení na krajský úřad. Mimo provoz budou také webové stránky.
Mgr. Magdalena Hanáčková
16.6.2010Ocenění hasičů hejtmance Janě Vaňhové
Na slavnostním shromáždění u příležitosti 65. výročí trvání požární stanice v Teplicích – Trnovanech převzala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová pamětní medaili Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje z rukou ředitele HZS ÚK plk. Ing. Jaroslava Novotného.
RNDr. Zdeněk Rytíř
15.6.2010Výsledky soutěže měst a obcí Ústeckého kraje v třídění odpadů „Skleněná popelnice 2009“
V úterý 15. června byly na Krajském úřadu Ústeckého kraje sále slavnostně vyhlášeny výsledky pátého ročníku soutěže „ Skleněná popelnice“ za rok 2009. Ceny představitelům vítězných měst a obcí předával Antonín Terber, předseda výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro zemědělství, životní prostředí a venkov.
RNDr. Zdeněk Rytíř
15.6.2010Z kulatého stolu vzešly tři varianty dostavby dálnice D8
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová sezvala na již druhý kulatý stůl Ústeckého kraje k tématu „Urychlené dostavby dálnice D8“ starosty, zástupce Ředitelství silnic a dálnic, Ministerstva dopravy ČR, Ministerstva životního prostředí ČR a CHKO České středohoří.
Mgr. Magdalena Hanáčková
15.6.2010Hejtmanka ocenila mladé úspěšné výtvarníky
Hejtmanka Jana Vaňhová dnes předala ceny vítězům výtvarné soutěže Ústecký kraj tvýma očima, která byla vyhlášena za účelem propagace Ústeckého kraje na světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji.
Mgr. Magdalena Hanáčková
14.6.2010Premiér dosud nereagoval na výzvu Ústeckého kraje k dostavbě D8
Do dnešního dne na Krajský úřad Ústeckého kraje nepřišla odpověď na výzvu hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, kterou dne 11. května adresovala premiérovi Janu Fischerovi. Hejtmanka v dopise požádala premiéra o přijetí takových opatření, která povedou k urychlené dostavbě dálnice D8. Výzvu do dnešního dne podpořilo i 160 starostů.
Mgr. Magdalena Hanáčková
14.6.2010Již třetí mostecký DEN ZÁCHRANÁŘŮ ÚSTECKÉHO KRAJE
Počasí pro předvádění ukázek nejmodernější techniky bylo ideální a pochvalovali si jej na třetím Dnu záchranářů aktivní účastníci z řad složek IZS i diváci z Mostecka a širokého okolí. Hejtmanka Jana Vaňhová předala složkám IZS dary za téměř 8,5 milionu korun.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.6.2010Vydařený celorepublikový sraz hasičstva
Dobrovolní hasiči z celé České republiky přijeli do Ústeckého kraje, aby se v Litoměřicích zúčastnili opravdu hezkého celorepublikového srazu lidí, kteří už po staletí pomáhají chránit a zachraňovat naše životy a majetek.
Mgr. Zbyněk Šebesta
10.6.2010Pomoc kraje zaplaveným oblastem
Ústecký kraj se zapojil do pomoci obcím postiženým bleskovou povodní. Jedná se o Českou Kamenici, Srbskou Kamenici, Janskou, Jetřichovice, Hřensko a Kunratice.
Mgr. Magdalena Hanáčková
10.6.2010Letní plenární zasedání Výboru regionů
Na plenárním zasedání Výboru regionů EU, jehož členem je i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, vystoupili ve dnech 9. a 10. června zástupci evropských regionů a místních samospráv, kteří jsou sdruženi ve Výboru regionů (VR), a vyjádřili očekávání občanů vůči Evropské unii a její schopnosti čelit současné krizi.
Mgr. Magdalena Hanáčková
9.6.2010Novinky v autobusovém jízdním řádu 2010 v Ústeckém kraji
Seznam uvádí změny po okresech, tak jak jsou připraveny k realizaci od oficiálního termínu změny jízdních řádů dne 13. 6. 2010 na linkách objednávaných Ústeckým krajem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
9.6.2010Projekt YURA se rozjíždí
Ve dnech 2.-4. června se poprvé sešli partneři projektu YURA v Magdeburku, aby mohli oficiálně zahájit projekt zabývající se řešením problémů způsobených stárnutím obyvatel a odlivem mladých kvalifikovaných lidí z regionu.
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.6.2010Mezikrajské sportovní hry
V minulém týdnu hostilo Ústí nad Labem IX. Mezikrajské sportovní hry Krajských úřadů České republiky.
Mgr. Magdalena Hanáčková
9.6.2010Sbírka Akce cihla pomáhá lidem s mentálním postižením
Základem celostátní benefiční kampaně AKCE CIHLA je symbolický prodej šamotových cihel. Cihlu je možné si na stánku pomalovat, podepsat, označit či jinak personifikovat. Kupec cihlu může zařadit do cihlové věže nebo si ji odnést domů jako upomínku.
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.6.2010Vydařené oslavy Dne dětí na mosteckém hipodromu
V úterý 8. června se za podpory Ústeckého kraje na mosteckém hipodromu uskutečnily oslavy Dne dětí. Za Ústecký kraj přišel děti pozdravit krajský zastupitel Oldřich Bubeníček, předseda výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.6.2010Hejtmanský den v Teplicích
Další ze série hejtmanských dnů se uskutečnil 8. června 2010 v Teplicích.
Mgr. Magdalena Hanáčková
7.6.2010V Krásné Lípě otevřeli rekonstruované náměstí
V sobotu 5.června 2010 bylo slavnostně otevřeno zrekonstruované Křinické náměstí v Krásné Lípě, která je sídlem Správy Národního parku České Švýcarsko. Za Ústecký kraj se otevření náměstí zúčastnil radní Petr Jakubec.
RNDr. Zdeněk Rytíř
7.6.2010Soubor lidové architektury v Zubrnicích bohatší
Areál Souboru lidové architektury v Zubrnicích obohatí roubený dům z Loubí na Českolipsku. V rámci Programu Ziel 3 / Cíl 3 se podařilo předložit projekt Sasko-české oživení venkovského kulturního dědictví v Schönbrunnu a Zubrnicích , a získat tak prostředky na záchranu tohoto velmi zajímavého objektu.
RNDr. Zdeněk Rytíř

Zobrazeno je 25 z celkem 4630 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 -169- 170 171 172 173 ... 186  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém