Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4550 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 -169- 170 171 172 173 ... 182  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
10.5.2010Hejtmanka Vaňhová: Pro Ústecký kraj je dokončení D8 naprostou prioritou
Hejtmanka dnes podepsala dopis předsedovi Vlády ČR, ve kterém ho vyzývá k přijetí opatření pro dokončení dálnice D8.
Mgr. Magdalena Hanáčková
9.5.2010Dětský domov v Žatci fandil vytrvalci Mezinárodního pražského maratónu
Děti z dětského domova v Žatci, který je příspěvkovou organizací zřizovanou Ústeckým krajem, dnes s napětím sledovali Mezinárodní pražský maratón. Jeden z vytrvalců chtěl svým neobvklým výkonem získat příspěvek sponzora a věnovat peníze z maratónu právě žateckým dětem. A povedlo se to!
RNDr. Zdeněk Rytíř
9.5.2010Nedělní setkání s válečnými veterány k výročí ukončení války
V konferenčním sálu Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem byly v neděli 9. 5. ukončeny slavnostním shromážděním oficiální oslavy 65. výročí ukončení 2. světové války v našem kraji. V sobotu 8. května jsme oslavili Den osvobození. Válečné veterány, vojáky mnoha mírových misí i představitele Ruské federace, Francie a Velké Británie pozvala nejvyšší představitelka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.5.2010Kludského vila v Jirkově byla po rekonstrukci otevřena
V sobotu byla v Jirkově za účasti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové slavnostně otevřena po nákladné rekonstrukci vila rodu Kludských. Rekonstrukce Kludského vily stála přibližna 40 milionů korun, z toho 31,5 milionu Jirkovští získali prostřednictvím regionálního operačního programu z evropských fondů.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.5.2010Rašeliniště bez hranic
Dne 29. dubna 2010 podepsal předseda Účelového sdružení přírodního parku „Krušnohoří / Vo-gtlandsko“ (Zweckverband Naturpark „Erzgebirge / Vogtland“), zemský rada Frank Vogel, smlouvu o poskytnutí dotace pro přeshraniční projekt „Revitalizace rašelinišť mezi Horou Sv. Šebestiána a Satzungem – 1. etapa“. Projekt je podporován z Evropského fondu pro regionální rozvoj, Programu Cíl 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou.
RNDr. Zdeněk Rytíř
7.5.2010Jana Vaňhová: „Kytička a díky VŠEM MATKÁM ÚSTECKÉHO KRAJE“
Hejtmanka Ústeckého kraje, všichni další členové jeho vedení a krajští zastupitelé přejí všem matkám a maminkám v našem kraji krásné chvíle na druhou květnovou neděli. Bude Den matek. A protože jsme všichni dítětem nějaké maminky, DĚKUJEME!
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.5.2010O průmyslovou zónu Triangle se zajímají další investoři
Prohlédnout si a diskutovat nad výhodami a nevýhodami průmyslové zóny Triangle přijela včera do Ústeckého kraje delegace z jihokorejského ministerstva pro sjednocení. Jednání s Jae-Dong Lee a Young-Suk Cho se ujali náměstek hejtmanky ÚK Arno Fišera a Jan Sixta, vedoucí odboru podpory průmyslu a podnikání.
Bc. Iveta Pelikánová
7.5.2010Požehnání lenešickému kostelu
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se zúčastnila slavnostního požehnání před rekonstrukcí kostela v Lenešicích. Požehnání celebroval litoměřický biskup Monsignore Jan Baxant.
Mgr. Magdalena Hanáčková
7.5.2010Slavnostní dopoledne k 65. výročí ukončení 2. světové války
V neděli 9. května 2010 od 10.00 hodin se v konferenčním sálu Krajského úřadu Ústeckého kraje uskuteční setkání hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové se členy Sdružení válečných veteránů České republiky, Československé obce legionářské a vojáky v činné službě i v záloze.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.5.2010Roudnická střední škola má opravenou budovou v blízkých Vědomicích
Zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (vedle na snímku) dnes slavnostně otevřel budovu roudnické střední školy, respektive její odloučené pracoviště v blízkých Vědomicích. Náročná rekonstrukce si vyžádala kromě investičních nákladů z rozpočtu kraje také téměř 22 milionů korun z Regionálního operačního programu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.5.2010Výtvarníci pro kraj
Dnes zasedla výtvarná komise, aby vyhodnotila výtvarnou soutěž Ústecký kraj tvýma očima. Vybraná výtvarná díla budou prezentovat Ústecký kraj na světové výstavě EXPO 2010 v Šanghaji.
Mgr. Magdalena Hanáčková
5.5.2010Ústecký kraj obhájil nejvyšší ratingové ohodnocení
Na jednání Zastupitelstva Ústeckého kraje byl dnes hejtmance Janě Vaňhové a náměstkovi Pavlu Koudovi předán rating Ústeckého kraje. Region opět získal nejvyšší možné ocenění – tedy známku Aa1.cz.
Mgr. Magdalena Hanáčková
5.5.2010Krajské kolo 32. ročníku Středoškolské odborné činnosti
Střední průmyslová škola v Ústí nad Labem, příspěvková organizace hostila ve středu 5. května účastníky soutěže SOČ – Středoškolské odborné činnosti. Studenti středních škol, kteří se probojovali okresní soutěží, postoupili do krajského kola, kde bojovali nejen o hodnotné ceny, ale především o postup do celostátní přehlídky, která se uskuteční ve dnech 11. až 13. června v Chrudimi.
Bc. Iveta Pelikánová
5.5.2010SOLAR TURBINES STVRDIL SVOU INVESTICI V ZÓNĚ TRIANGLE
Společnost Solar Turbines dnes slavnostně podepsala smlouvu o budoucí koupi pozemků ve strategické průmyslové zóně Žatec Triangle.
Mgr. Magdalena Hanáčková
5.5.2010Zastupitelstvo vyzývá vládu: Podpořte urychlenou dostavbu D8
Zastupitelstvo Ústeckého kraje na svém 14. zasedání projednalo materiál Podpora výstavby dálnice D8 a vyzvalo Vládu České republiky, aby přijala taková opatření, která povedou k dokončení stavby v nejkratším možném termínu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
5.5.2010Promítání filmu Architekt odpadu
Před dvěma měsíci byla na krajském úřadu vyhodnocena soutěž projektu Třídíme ve škole, které se v rámci enviromentální výuky zúčastnily více než čtyři desítky škol z našeho regionu. Nejen pro aktivní účastníky projektu je určena naše nabídka promítání zajímavého filmu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
4.5.2010Půl miliardy na oživení Terezína
Hejtmanka Jana Vaňhová a ministr kultury Václav Riedlbauch dnes slavnostně podepsali smlouvu o poskytnutí dotace pro projekt Terezín - oživení historických památek.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.5.2010Soutěžní přehlídka řemesel v Litoměřicích
Na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích se představil 14. ročník soutěžní přehlídky SUSO. Budoucí zedníci a truhláři (studenti druhých ročníků) bojovali od čtvrtka 29. dubna v rámci výstavy Můj dům, můj hrad nejen o hodnotné ceny, ale především o postup do celorepublikového finále při stavebním veletrhu FOR ARCH 2010.
RNDr. Zdeněk Rytíř
3.5.2010V Mateřském centru ve Štětí
S činností sítě mateřských center se v rámci kampaně Společnost přátelská rodině pravidelně seznamuje členka Rady Ústeckého kraje Jana Ryšánková. Nejlepší mateřská centra byla oceněna koncem března na ústeckém zámečku Větruše...
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.5.2010Dvě komise v Bruselu za účasti Ústeckého kraje
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se jako řádná členka Výboru regionů zúčastnila také zasedání komise ENVE, tj. Komise Výboru regionů pro životní prostředí, energetiku a výzkum.
Mgr. Magdalena Hanáčková
30.4.2010Vydejte se po stopách praotce Čecha, získejte originální pečeť a hrajte o mininotebook!
V sobotu můžete vyrazit za praotcem Čechem a vyhrát mininotebook.
Mgr. Magdalena Hanáčková
30.4.2010Jednání s Regionální radou odborových svazů
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová přijala pozvání předsedy Jiřího Cingra na jednání s Regionální radou odborových svazů (RROS). Spolu s hejtmankou se jednání zúčastnili také náměstek hejtmanky Arno Fišera, radní Jana Ryšánková a Jan Sixta, vedoucí odboru podpory průmyslu a podnikání. Cílem setkání bylo diskutovat nad aktuálními problémy Ústeckého kraje, jako je nezaměstnanost, doprava, sociální péče a zdravotnictví.
Bc. Iveta Pelikánová
29.4.2010První krajská kontrola na železnici
Pracovníci odboru dopravy a silničního hospodářství Krajského úřadu Ústeckého kraje absolvovali první zahajovací kontrolu plnění smluvních povinností dopravce České dráhy, a.s.
Mgr. Magdalena Hanáčková
28.4.2010Jednání u kulatého stolu – problematika dálnice D8
Z iniciativy hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové se dnes u kulatého stolu sešli představitelé kraje, starostové obcí podél nedostavěného úseku dálnice D8, zastupitelé kraje, zástupci orgánů ochrany přírody a kompetentní odborníci z Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v čele s ředitelkou závodu Praha Marií Nádvorníkovou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
28.4.2010Ústecký kraj bude spolupracovat s Granette, třeba při propagaci
Slavnostním podpisem smlouvy o vzájemné spolupráci mezi Ústeckým kraje a akciovou společností Granette byla dnes stvrzena oboustranná dohoda. Smlouvu podepsala hejtmanka Jana Vaňhová a ředitel společnosti Pavel Kadlec.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 4550 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 -169- 170 171 172 173 ... 182  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém