Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4634 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 166 167 168 169 -170- 171 172 173 174 ... 186  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
8.6.2010Vydařené oslavy Dne dětí na mosteckém hipodromu
V úterý 8. června se za podpory Ústeckého kraje na mosteckém hipodromu uskutečnily oslavy Dne dětí. Za Ústecký kraj přišel děti pozdravit krajský zastupitel Oldřich Bubeníček, předseda výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.
RNDr. Zdeněk Rytíř
8.6.2010Hejtmanský den v Teplicích
Další ze série hejtmanských dnů se uskutečnil 8. června 2010 v Teplicích.
Mgr. Magdalena Hanáčková
7.6.2010V Krásné Lípě otevřeli rekonstruované náměstí
V sobotu 5.června 2010 bylo slavnostně otevřeno zrekonstruované Křinické náměstí v Krásné Lípě, která je sídlem Správy Národního parku České Švýcarsko. Za Ústecký kraj se otevření náměstí zúčastnil radní Petr Jakubec.
RNDr. Zdeněk Rytíř
7.6.2010Soubor lidové architektury v Zubrnicích bohatší
Areál Souboru lidové architektury v Zubrnicích obohatí roubený dům z Loubí na Českolipsku. V rámci Programu Ziel 3 / Cíl 3 se podařilo předložit projekt Sasko-české oživení venkovského kulturního dědictví v Schönbrunnu a Zubrnicích , a získat tak prostředky na záchranu tohoto velmi zajímavého objektu.
RNDr. Zdeněk Rytíř
6.6.2010Slavnostní předání cen v Památníku Terezín
V pátek dne 4. června se v kinosále Muzea ghetta Památníku Terezín uskutečnilo vyhodnocení literární a výtvarné soutěže žáků základních a studentů středních škol s námětem „Jak můžeme dál žít?“. Za Ústecký kraj se předání cen zúčastnila radní Jana Ryšánková.
RNDr. Zdeněk Rytíř
4.6.2010O přípravě přeshraničního informačního systému pro krizové situace
V rámci operačního programu Cíl 3 / Ziel 3 se připravuje projekt informačního systému -.internetového portálu pro složky krizového řízení i laickou veřejnost. Portál do dvou let soustředí detailní informace o možných rizicích a aktuálních krizových situacích v Ústeckém kraji a v Sasku.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.6.2010Zdravotnictví je populistický truc?
Tiskové prohlášení hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.6.2010Návštěva z krajského vedení Svazu diabetiků
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se setkala na krajském úřadu s vedením Krajské rady Svazu diabetiků. Předsedkyně krajské rady Ludmila Otčenášková seznámila hejtmanku s hlavními aktivitami Svazu diabetiků České republiky v Ústeckém kraji.
RNDr. Zdeněk Rytíř
3.6.2010Ústecký kraj svolává kulatý stůl k problematice dálnice D8
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zve starosty, zástupce Ředitelství silnic a dálnic, Ministerstva dopravy ČR, Ministerstva životního prostředí ČR a CHKO České středohoří na další jednání k aktuálnímu stavu výstavby dálnice D8 v úseku Lovosice – Řehlovice.
Mgr. Magdalena Hanáčková
2.6.2010Zapojte se do Světového dne životního prostředí
Centrum uznávání a celoživotního učení Ústeckého kraje o. p. s., Varnsdorf, Střední škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf a Zdravé město Varnsdorf vyzývají školy a širokou veřejnost k účasti na happeningovém odpoledni, nazvaném DEN NA BATERKY, pořádaném v rámci Světového dne životního prostředí v sobotu 5. června 2010 ve Varnsdorfu.
RNDr. Zdeněk Rytíř
2.6.2010Ústecký kraj zatím zachová systém proplácení poplatků
Ústecký kraj na systému proplácení regulačních poplatků občanům v tuto chvíli nic nezmění, touto otázkou se bude opět zabývat Zastupitelstvo Ústeckého kraje, které proběhne 23. června 2010.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Velvyslanec Marockého království v Ústeckém kraji
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová přivítala v sídle hejtmanství další vzácnou návštěvu, velvyslance Marockého království v České republice Mohameda Rachida Idrissi Kaitouniho.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Oslavme Mezinárodní den dětí
Přejeme všem dětem, ale také těm, kteří se stále cítí jako děti, vše nejlepší k Mezinárodnímu dni dětí.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Pokračování vzdělávacího projektu „Třídíme ve škole“
V rámci školního vzdělávacího projektu „Třídíme ve škole“ bylo pro žáky základních i středních škol z Ústeckého kraje v průběhu měsíce května zdarma připraveno promítání dokumentárního filmu Architekt odpadu a zároveň se uskutečnil seminář a diskuze na téma „Využitelnost recyklovaného odpadu v ČR“.
RNDr. Zdeněk Rytíř
31.5.2010Zahájen hudební festival v Teplicích
První ročník Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena Teplice byl založen v roce 1965 na počest pobytu tohoto skladatele v teplických lázních v letech 1811 a 1813.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.5.2010Den dětí Ústeckého kraje v zooparku se vydařil na jedničku
Počasí přálo, všechna parkoviště byla v okolí chomutovského podkrušnohorského zooparku beznadějně přeplněná a stovky dětí s rodiči si celou přívětivou atmosféru dne dětí v sobotu 29. května opravdu užívaly. Radost z toho měla i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, olympionička Bára Špotáková a ředitelka zooparku Iveta Rabasová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
29.5.2010Slavnostní večer národních parků Saské a České Švýcarsko
V Bad Schandau se v pátek 28. května uskutečnil slavnostní večer k výročí 20 let Národního parku Saské Švýcarsko a 10 let Národního parku České Švýcarsko. Pozvání na tuto akci přijali za Ústecký kraj hejtmanka Jana Vaňhová a radní Radek Vonka.
RNDr. Zdeněk Rytíř
28.5.2010Do Chomutova se dalo jet vlakem za 1 korunu
Ve čtvrtek 27. května mohli zájemci z Jirkova, Kadaně a Chomutova využít mimořádné akční nabídky Českých drah a vyzkoušet vlaková spojení mezi uvedenými městy. Je to možnost snadno a levně vyzkoušet železniční dopravu tam, kde existuje kvalitní spojení vlakem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
28.5.2010PAN JANČURA NEUSTÁLE NEPODLOŽENĚ ÚTOČÍ NA KRAJE
Informaci o podání žaloby za strany společnosti Student Agency na naši zemi ve věci veřejné železniční dopravy považuje předseda Asociace krajů za další, a ne příliš povedený, marketingový tah pana Jančury.
RNDr. Zdeněk Rytíř
27.5.2010Ústecký kraj a Pokdruškohorský zoopark zvou na Den dětí
Tuto sobotu 29. května jste zváni na oslavy Dne dětí do chomutovksého zooparku. Již od 10 hodin zde začíná bohatý program pro děti i dospělé. Atletiku pro děti přijde představit olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková. Děti přijde odpoledne pozdravit i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
27.5.2010Podepsaná dotace na nové vlaky pro Ústecký kraj
V Karlových Varech včera zástupci Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad s generálním ředitelem Českých drah Petrem Žaludou podepsali smlouvu o čerpání evropských dotací na modernizaci vozového parku v Karlovarském a Ústeckém kraji. Podpisu smlouvy se zúčastnila i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Magdalena Hanáčková
26.5.2010Závěry ministerské kontroly: Kraj vloni hospodařil dobře!
„Z jednotlivých dílčích přezkumů podle určených oblastí i z celé závěrečné zprávy vyplývá, že jsme z kontroly vyšli se ctí,“ říká zástupce hejtmanky Pavel Kouda. „Nebyly zjištěny žádné chyby a nedostatky v hospodaření Ústeckého kraje v roce 2009."
Mgr. Zbyněk Šebesta
26.5.2010Druhé kolo „AEROPLÁNU“ - další výherci převzali ceny
Náměstek hejtmanky Arno Fišera předal ceny vylosovaným účastníkům soutěže „AEROPLÁN“, která je věnována projektům Regionálního operačního program regionu soudržnosti Severozápad.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.5.2010Blahopřání novému generálovi
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.5.2010Slavnostní slib čtyřiadvaceti profesionálních hasičů
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje má sedm územních odborů s více než dvacítkou požárních profesionálních stanic a v současné době v něm pracuje zhruba 760 mužů i žen. Ti z nich, jimž vznikl služební poměr v období od 2. května roku 2009 do letošního 30. dubna, složili dnes slavnostní slib.
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 4634 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 166 167 168 169 -170- 171 172 173 174 ... 186  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém