Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4425 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 167 168 169 170 -171- 172 173 174 175 ... 177  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
26.11.2009Odraz českého předsednictví EU v regionech
Seminář o předsednictví zhodnotil aktivity Ústeckého kraje v období předsednictví České republiky v Evropské unii.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.11.2009Radní Jana Ryšánková slavila s Matýskem
Radní Ústeckého kraje Jana Ryšánková se zúčastnila dne otevřených dveří a oslavy 5. narozenin Centra Matýsek v Roudnici nad Labem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.11.2009Hejtmanka Jana Vaňhová popřála hezké Vánoce
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se svým náměstkem Arnem Fišerou navštívili velký vánoční koncert Rádia Blaník, který se konal 24. listopadu 2009 na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.11.2009Hurvínek navštívil krajský úřad
Legendární dětský hrdina Hurvínek si ve svém nabitém programu našel čas a osobně navštívil hejtmanku Ústeckého kraje Janu Vaňhovou a jejího náměstka Arna Fišeru.
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.11.2009O středoevropské kulturní krajině Krušnohoří
Jednání o připravovaném projektu k přeshraniční spolupráci v rámci programu Cíl 3 / Ziel 3 "Středoevropská kulturní krajina Montanregion Erzgebirge/Krušnohoří - cesta ke světovému dědictví UNESCO".
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.11.2009Krušnohorské vánoční trhy v Bruselu
Na sklonku minulého týdne patřily vnitřní prostory i venkovní zahrada Zastoupení Saska při EU v Bruselu již pátém ročníku Krušnohorských vánočních trhů. Poprvé se jich zúčastnil také Ústecký kraj...
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.11.2009Ukončen projekt obnovy dětských hřišť a vybavení škol
Cílem projektu bylo vytvoření adekvátního zázemí sociálně znevýhodněných a zdravotně postižených dětí ve věku od 3 do 15 let tak, aby prostřednictvím obnovy dětských hřišť a vnitřního vybavení školních zařízení byly zajištěny podmínky pro jejich adekvátní, celistvý osobnostní a dovednostní rozvoj.
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.11.2009Západní most ponese jméno generála Chábery
Západní most v Litoměřicích, který bude slavnostně otevřen 17. prosince, se s největší pravděpodobností bude jmenovat most Generála Chábery.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.11.2009Dva dny VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
Uslyšíme čtyřicet dva klavíristů ze 17 států světa: Bulharska, Estonska, Chorvatska, Kypru, Litvy, Malajsie, Německa, Polska, Rakouska, Ruska, Singapuru, Srbska, Taiwanu, Turecka, Ukrajiny, Uzbekistánu a samozřejmě i z České republiky.
Mgr. Zbyněk Šebesta
16.11.2009Litoměřice zase o krůček blíže turistům
Litoměřické IC je vybaveno nejmodernější technikou. Největším přínosem budou pro turisty audio stanice vybavené elektronickou navigací. Nejen v češtině, ale i v anglické, německé, francouzské a holandské verzi poskytne výklad o zajímavých místech a významných památkách regionu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Zahajovací konference STOP PRACH
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zahájila konferenci STOP PRACH. Cílem aktivity je snížení znečištění životního prostředí tuhými částicemi.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009O projektu Sociální služby ÚK i chystané transformaci pobytových zařízení
Společné dopolední rokování a dva odpolední pracovní workshopy - to byla čtvrteční konference Sociální služby v Ústeckém kraji.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Projekt Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová
Vernisáž k projektu Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Do 2. prosince je možné navštívit výstavu velkoformátových fotografií autora Jana Hodače ve Schole Humanitas v Litvínově.
Soňa Poupětová
12.11.2009Delegaci v Manchesteru vedl zástupce hejtmanky Pavel Kouda
Delegace Ústeckého kraje se od pondělí do středy 9. - 11. listopadu zúčastnila v Manchesteru (Velká Británie) 17. výroční konference Evropské sítě zdravých regionů a následného setkání zástupců RHN. Jednání 11. 11. proběhlo v Hotelu Midland. V čele delagce byl zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (na snímku vedle).
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Ústecký kraj zahájil distribuci MINIMANUÁLU
Krajský úřad Ústeckého kraje dokončil přípravu tzv. MINIMANUÁLU, jehož cílem je městům a obcím v kraji přehlednou a srozumitelnou formou poskytnout návod jak postupovat v konkrétních rizikových situací spojených s výskytem extremismu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009Hejtmanka se setkala s válečnými veterány
Představitelka kraje v úvodu poblahopřála všem ke Dni válečných veteránů a ocenila práci jejich, legionářů i bojovníků za svobodu. Vždyť v této těžké době světových konfliktů si musíme vážit toho, že my žijeme v míru a svobodě.
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.11.2009Setkání A. Fišery s moldavskou delegací
Moldavská delegace přijela do České republiky na třídenní studijní pobyt v rámci projektu „Přenos českých zkušeností v oblasti společenské a ekonomické transformace v Moldavsku“. Moldavce nejvíce zajímala socio-hospodářská situace v Ústeckém kraji, možnosti investičních pobídek a také konkrétní investiční příležitosti v průmyslových zónách Severní Předlice a Triangle.
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.11.2009Setkání partnerů projektu Naslouchejme hlasu venkova
Ústecký kraj již pevně stanovil hranice pilotního území projektu Naslouchejme hlasu venkova. Byly jmenovány obce, které se budou účastnit aktivit projektu. I o tom jednalo pondělní setkání na Krajském úřadu Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.11.2009Slavnostní otevření informačního centra v elektrárně Ledvice
V elektrárně Ledvice bylo za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, zástupců skupiny ČEZ, starostů z regionu a médií slavnostně otevřeno nové informační centrum.
Mgr. Magdalena Hanáčková
6.11.2009Čtyři významná jednání v Belgii za účasti Ústeckého kraje
Ve čtvrtek a v pátek 5. - 6. listopadu se v Bruselu a ve městě Liége v Belgii uskutečnily čtyři významné konference a jednání, a to za účasti zástupců Ústeckého kraje. Přinášíme vám podobnosti.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Krušné hory jsou ohroženy
Současnou kalamitní situací lesních porostů v Krušných horách se bude zabývat nově jmenovaná skupina odborníků. Ohroženy jsou především porosty náhradní dřeviny - smrku pichlavého. Ustavujícího jednání skupiny byl přítomen náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Myslete na své děti - SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Přijďte si říci, jaké problémy jsou v kraji nejpalčivější a na co bychom se měli společně v budoucnosti zaměřit - POZVÁNKA NA SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Soňa Poupětová
4.11.2009Ústecký kraj chce po Skupině ČEZ nižší ceny za energie pro své občany
Občané Ústeckého kraje platí stejné ceny za elektrickou energii v ČR. V regionu se přitom vyrábí více než 60 % celkové produkce elektrické energie v České republice. Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová proto požaduje po Skupině ČEZ výhodnější ceny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Ústecký kraj spolupracuje se Svobodným státem Sasko na přeshraničních projektech
Ve Freibergu na území Svobodného státu Sasko proběhla akce, během které byly oficiálně předány smlouvy o poskytnutí dotace příjemcům dotace v rámci programu „Cíl 3 / Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou 2007 – 2013“. Slavnostního předání smluv se zúčastnila také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová s náměstkem Arnem Fišerou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Domov pro seniory v Mašťově slavil čtyřicátiny
Příspěvková organizace Ústeckého kraje Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov má právě v Mašťově Domov pro seniory. Ten tu (třeba dříve pod názvem domov důchodců) funguje už plných čtyřicet let...
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 4425 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 167 168 169 170 -171- 172 173 174 175 ... 177  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém