Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
Tisková zpráva ze dne 22. prosince 2016

 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4332 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 169 170 -171- 172 173 174  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
3.9.2009Václav Riedlbauch vítá projekt oživení historických památek v Terezíně
a
Další ministerská návštěva se uskutečnila tento týden v Ústeckém kraji. Za hejtmankou přijel český ministr kultury Václav Riedlbauch s odborníky svého úřadu. V kraji jednali o UJEPu, Jimlíně, ale především o Terezínu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.9.2009Čínská delegace projednala možnosti spolupráce s Ústeckým krajem
1
O víkendu přijala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová čínskou delegaci, jejíž členové zavítali do Ústeckého kraje na čtyřdenní návštěvu za účelem projednání další možnosti spolupráce a vzájemné podpory mezi čínskou provincií Anhui a Ústeckým krajem.
Soňa Poupětová
2.9.2009Děti z Čížkovic si pozvaly na tábor návštěvu
A
V průběhu léta a prázdnin se v táborech vystřídaly tisíce dětí, mezi nimi byly i ty, které využívají služeb Diagnostického ústavu sociální péče v Čížkovicích. Do Kotliny k nim přijela i členka Rady Ústeckého kraje Jana Ryšánková.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.9.2009Nový školní rok začal besedou s hejtmankou Ústeckého kraje
OA Ústí
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zahajovala poprvé ve funkci představitelky kraje nový školní rok. Bylo to v ústecké Obchodní akademii, ekonomické škole a jazykové škole v Pařížské ulici. Je příspěvkovou organizací kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
31.8.2009Druhé regionální setkání klíčových hráčů v rámci mezinárodního projektu ChemLog
ChemLog
V konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje proběhlo „2. regionální setkání klíčových hráčů“ v rámci mezinárodního projektu ChemLog. Cílem projektu je odborně pomoci při optimalizaci logistické přepravy chemikálií mezi výrobci a dodavateli v regionech Střední a Východní Evropy.
Soňa Poupětová
25.8.2009Praktické stáže na Zastoupení Ústeckého kraje v Bruselu - výběrové řízení
Výběrové řízení
Soňa Poupětová
24.8.2009Den záchranářů Ústeckého kraje
Den záchranářů Ústeckého kraje
Na Aerodromu v Mostě se konal v sobotu 22. srpna 2009. Den záchranářů Ústeckého kraje. Složky Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje zde prezentovaly svoji činnost a návštěvníci tak měli možnost se s jejich prací podrobně seznámit. Za Ústecký kraj se zúčastnila hejtmanka kraje Jana Vaňhová a náměstek hejtmanky Arno Fišera.
Soňa Poupětová
18.8.2009Soutěž pro výrobce potravin a nápojů
Kraj Přemysla Oráče
V soutěži "Potravinářský výrobek Ústeckého kraje 2009 -Kraj Přemysla Oráče" jsou hodnotícími kritérii například inovativnost ve zpracování, chuť a vůně výrobku, ale také využití místních surovin nebo design a balení výrobku.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.8.2009Pozvání pro všechny na mostecký DEN ZÁCHRANÁŘŮ
Den
Leteckou akrobacii, policejní psy, záchranáře v akci, moderní i historickou hasičskou techniku, hudbu, soutěž o vyhlídkový fotografický let a mnohé další nabídne celokrajský Den záchranářů předposlední srpnovou sobotu. Chystejte se do Mostu!
Mgr. Zbyněk Šebesta
13.8.2009Jana Vaňhová udělila ocenění za pomoc při povodních složkám IZS
1
Červený Hrádek na Chomutovsku se stal dějištěm slavnostního předání ocenění hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové konkrétním profesionálům a dobrovolným hasičům.
Soňa Poupětová
13.8.2009Do celostátního kola soutěže Vesnice roku 2009 postupují Hrušovany
V Hrušovanech
Oficiální vyhlášení výsledků soutěže začalo v úterý 11. srpna nejprve prohlídkou obce Hrušovany, stuhy, diplomy i finančních ocenění byly poté předány ve společenském sálu hotelu U sv. Václava ve Vysočanských zahradách na Chomutovsku. Celostátní finále bude 11. září v Luhačovicích.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.8.2009MINISTERSTVO VNITRA POTVRDILO POSTUP ÚSTECKÉHO KRAJE VE SPORU S DPÚK
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová říká: „Rozhodnutí ministerstva vnitra vnímám velmi pozitivně, neboť je jednoznačně potvrzením oprávněnosti postupu kraje a našeho stanoviska, že kraj není povinen akceptovat nepřiměřené finanční nároky dopravců.“
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.8.2009Projekt Euroklíč pro občany se zdravotním postižením
1
Předseda Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Václav Krása přijel hejtmance Ústeckého kraje Janě Vaňhové představit projekty připravené pro občany se zdravotním postižením v Ústeckém kraji.
Soňa Poupětová
11.8.2009Návštěva místopředsedkyně Vlády Republiky Srbské v Čechách
1
Minulý týden zavítala místopředsedkyně Vlády Republiky Srbské Jasna Brkić do Ústeckého kraje na několikadenní návštěvu. Na krajském úřadě ji ve čtvrtek 6. srpna 2009 přivítala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
6.8.2009Loď Porta Bohemica plná dětí a dárků
1
Jiskřičky v očích dětí dnes prozářily už tak vydařené slunečné dopoledne při Letní labské plavbě z Píšťan do Vaňova pořádané za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové a náměstka hejtmanky Arna Fišery.
Soňa Poupětová
31.7.2009Další vynikající sportovní podnik v Ústeckém kraji
A
Mimořádnou událostí pro sportovce i milovníky atletiky byla středeční Velká cena Ústí nad Labem. Podpořil ji také Ústecký kraj. Pro řadu závodníků byla jednou z posledních prověrek před blížícím se Mistrovstvím světa v atletice.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.7.2009Závěr Festivalu Mitte Europa
Mitte Europa
Hrady, tvrze, koncertní sály, zámky nebo chrámy -tam všude o letošních prázdninách zněla hudba a zpěv v rámci XVIII. ročníku Festivalu Uprostřed Evropy (Mitte Europa). Na jimlínském zámku, jenž se nazývá Nový Hrad, byl tento festival letos už potřetí...
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.7.2009Hejtmanka Jana Vaňhová na mezinárodním srazu majitelů a přátel Citroënu 2CV
1
V pondělí 27. července 2009 zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová akci na mosteckém Hipodromu. Uskutečnil se tady již 18. mezinárodní sraz majitelů a přátel vozů Citroën 2CV. Světový sraz se poprvé konal v České republice v Ústeckém kraji.
Soňa Poupětová
27.7.2009Z Mistrovství světa ve veslování do 23 let v Račicích
a
Na Mistrovství světa ve veslování sportovců do 23 let v Račicích na Litoměřicku byli také náměstek hejtmanky Arno Fišera a radní Jana Ryšánková, která rovněž zahájila jménem hejtmanky Jany Vaňhové v sobotu 25. července slavnostní večer v kongresovém centru v Litoměřicích při příležitosti konání této sportovní akce.
Mgr. Zbyněk Šebesta
22.7.2009Memorandum o podpoře projektu Revitalizace rašelinišť
1
Memorandum o podpoře projektu Revitalizace rašelinišť v Krušných horách při oficiálním zahájení dnes podepsal náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera. Projekt revitalizace rašelinišť směřuje k obnově původního ekosystému.
Soňa Poupětová
21.7.2009Pravčická brána stejně zůstává přírodním divem světa
Brána
Celosvětová anketa o sedm přírodních divů světa má už 28 finalistů. Pravčická brána mezi nimi není, ze semifinále nepostoupila. Takže asi krásnější (?!) než ona jsou nejmenované bariérové útesy, sopka, stolová hora, souostroví, hora v černém kontinentu nebo les a jezera u našich dvou sousedů na severu...
Mgr. Zbyněk Šebesta
20.7.2009ŠKODY Z ČERVENCOVÝCH POVODNÍ SEČTENY: 574 MILIONŮ KORUN!
Povodně
Škody na majetku občanů, firem a společností, obcí, kraje a dalších dosáhly výše přes 574 milionů korun. Vyplývá to ze sumarizace jednotlivých hlášení k dnešnímu dni. Souhrnné tabulky s komentáři budou ještě dnes předány Ústeckým krajem ministerstvům financí a pro místní rozvoj české vlády.
Mgr. Zbyněk Šebesta
16.7.2009PRVNÍ MILIONY KORUN OD KRAJE U OBDAROVANÝCH
A
Deset dní uplynulo od vyhlášení stavu nebezpečí na Děčínsku kvůli velké vodě (trval do 13. července) a dnes už získaly první stovky občanů finanční dar od Ústeckého kraje. Stačilo přijít na příslušný obecní úřad, předložit občanku, dvakrát se podepsat a peníze alespoň do začátku mají.
Mgr. Zbyněk Šebesta
15.7.2009Finanční dary občanům za 8,67 milionů korun * Vyhlášeno konto Povodně Děčínsko
P.Kouda
Zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (na snímku vlevo) dnes před polednem informoval novináře o závěrech jednání včerejší mimořádné rady kraje. Fyzické osoby dostanou dary v celkové sumě 8,67 mil. Kč, dary městům a obcím již dosáhly výše půl milionu korun.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.7.2009Pozvání na Živé obrazy na Červený HrádekMgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 4332 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 165 166 167 168 169 170 -171- 172 173 174  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém