Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4634 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 167 168 169 170 -171- 172 173 174 175 ... 186  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
25.5.2010Podpis smlouvy na elektrárnu na Trianglu
Nový nájemce pozemků na průmyslové zóně Triangle dnes podepsal s hejtmankou Vaňhovou nájemní smlouvu. Pozemky jsou určeny k výstavbě fotovoltaické elektrárny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010Fešáci v Ústí za podpory Ústeckého kraje
Dlouho plánovaný maratón Fešáků proběhl v letním kině v Ústí nad Labem také pod záštitou Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010V Senátu o Krušných horách
Na půdě Senátu Parlamentu ČR se uskutečnil mezinárodní seminář „Rozvoj území a životního prostředí Montanregionu Krušné hory – slavná minulost, uranové břímě a nejistá budoucnost“.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010Country western ve Svinčících
Hejtmanka Jana Vaňhová byla hostem při zahájení jezdecké sezóny ve Svinčicích.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Z Klášterce až k Chomutovu po nově zrekonstruovaných silnicích
Klášterec nad Ohří, 21. května 2010 – Dnes byla slavnostně ukončena stavba „Rekonstrukce úseku I/7 – Údlice – Kadaň – Kláštěrec nad Ohří, silnice II/224“. Symbolickému přestřižení pásky a uvedení silnice do provozu se zúčastnili členové Rady Ústeckého kraje Jiří Šulc a René Budjač, za dodavatele pak představitel sdružení Údlice – Kadaň – Klášterec Zdeněk Pejša.
RNDr. Zdeněk Rytíř
21.5.2010Vice prezident Solar Turbines se setkal s hejtmankou
Vice prezident společnosti Solar Turbines, která vybuduje svůj závod v průmyslové zóně Triangle, Peter Taylor se svým týmem dnes navštívil Ústecký kraj a setkal se s hejtmankou Janou Vaňhovou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Kontrolní den na rozestavěné D8
Hejtmanka Jana Vaňhová svolala kontrolní den na stavbě dálnice D8, aby se přesvědčila, jak pokračují práce na této komunikaci, zásadní pro celý region.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Vítězný tým soutěže ze dne otevřených dveří pojede do Hřenska
Jak jsme již informovali, den otevřených dveří na Krajském úřadu Ústeckého kraje v pondělí 17. května byl především určen pro žáky a studenty. Cílem bylo zapojení mládeže do projektu „Vydejte se po stopách praotce Čecha“. Více než 500 školáků a další zájemci z řad veřejnosti se také měli možnost seznámit s prací krajského úřadu. Školní týmy absolvovaly i kvizovou soutěž.
RNDr. Zdeněk Rytíř
20.5.2010Ústecký kraj nabízí pomoc regionům postiženým povodněmi
Ústecký kraj podpoří regiony postižené povodní částkou 2,5 milionu korun. Včera tento záměr podpořila Rada Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
20.5.2010Hejtmanka vyzývá starosty: Podpořte s námi dostavbu D8
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová oslovila starosty všech měst a obcí Ústeckého kraje, aby podpořili výzvu Vládě České republiky k přijetí všech dostupných opatření pro urychlenou dostavbu dálnice D8.
Mgr. Magdalena Hanáčková
19.5.2010Jednání krajské rady na Pravčické bráně
Ve středu 19. května se přes nepřízeň počasí setkali krajští radní na výjezdním zasedáním přímo v srdci Českého Švýcarska - na Pravčické bráně. Důvod byl zřejmý - kraj chce změnit image a chce přivést návštěvníky do atraktivních destinací.
RNDr. Zdeněk Rytíř
19.5.2010V Č. Jiřetíně a Clausnitz rekonstrukce silničního spojení
Silnice třetí třídy č. 2545 v Českém Jiřetíně ve správě Ústeckého kraje se dočká nového povrchu, odvodnění, příkopů, propustí, opěrných zdí či značení. Zcela nový bude hraniční most. A v Německu nový most přes Flöha, opěrné zdi nebo přestavba silnice K7734. Vše za tři miliony €.
Mgr. Zbyněk Šebesta
19.5.2010Představili jsme pilotní program Naslouchejme hlasu venkova
Z třetího jednání Řídícího výboru projektu „Listen to the Voice of Villages“ – „Naslouchejme hlasu venkova“, který je součástí Program EU CENTRAL EUROPE. Jednání se uskutečnilo v pondělí a úterý 17. - 18. května v rakouské metropoli Vídni i za účasti Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
18.5.2010Shromáždění starostů a místostarostů regionu soudržnosti Severozápad
Setkání představitelů obcí proběhlo v konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje. Záštitu nad akcí, kterou organizovalo Národní centrum regionů, převzala hejtmanka Jana Vaňhová. Shromáždění se zúčastnil též její náměstek Arno Fišera.
RNDr. Zdeněk Rytíř
18.5.2010Klášterecké lázně zahájily sezónu
O víkendu se uskutečnilo zahájení lázeňské sezóny v Klášterci nad Ohří. Proběhl zde byl bohatý kulturní program a svěcení lázeňských pramenů za účasti významných hostů. Za Ústecký kraj se zahájení zúčastnila radní Jana Ryšánková.
RNDr. Zdeněk Rytíř
18.5.2010Slavnostní otevření Rodinného a mateřského centra Mozaika
Myšlenka vytvořit v Lovosicích bezbariérové místo pro setkávání všech generací se stala skutečností. Občanskému sdružení se podařilo svépomocí a za podpory dárců vybudovat Rodinné a mateřské centrum Mozaika. Slavnostní otevření dne se konalo 17. května.
RNDr. Zdeněk Rytíř
18.5.2010Pomoc regionům postiženým povodněmi
Tisková zpráva Asociace krajů ČR z 18. 5. 2010 ke koordinaci postupu při protipovodňových opatřeních.
Mgr. Magdalena Hanáčková
18.5.2010Poděkování za podporu juniorského boxu
Zástupci občanského sdružení SK Barkas Petra Fleková a Martin Svoboda přišli poděkovat hejtmance Ústeckého kraje Janě Vaňhové za podporu, kterou Ústecký kraj pravidelně směřuje mladým boxerům. Poslední akcí bylo Mistrovství České republiky v boxu juniorů, které se konalo 7. – 9. května v Povrlech.
Mgr. Magdalena Hanáčková
17.5.2010Krajský úřad zaplavily děti
Den otevřených dveří na Krajském úřadu Ústeckého kraje v pondělí 17. května byl především určen pro žáky a studenty. Cílem bylo zapojení mládeže do projektu „Vydejte se po stopách praotce Čecha“. Více než 500 školáků a další zájemci z řad veřejnosti se také měli možnost seznámit s prací krajského úřadu.
RNDr. Zdeněk Rytíř
17.5.2010Bertíci obdarovali dětské domovy v Ústeckém kraji
Charitativní projekt S Bertíkem za dětským úsměvem, který organizuje síť prodejen Albert, vynesl téměř 15 milionů korun. Bertík společně se zákazníky prodejen Albert pomáhá podpořit vzdělání a rozvoj dětí z dětských domovů a nově jim zároveň pomáhá vydělat si peníze.
Bc. Iveta Pelikánová
16.5.2010Slavnostní setkání u památníku Přemysla Oráče ve Stadicích
V neděli 16. května, v den, kdy podle kalendáře slaví svátek Přemysl, se ve Stadicích na Ústecku uskutečnilo setkání zemědělců u pomníku Přemysla Oráče na Královském poli. Náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera zde vyhlásil nový ročník soutěže o nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje.
RNDr. Zdeněk Rytíř
16.5.2010Terezínská tryzna za oběti nacistické perzekuce
Už desítky let si účastníci Terezínské tryzny připomínají uprostřed května památku a odkaz obětí nacistické perzekuce. Letošní pietní akt se konal v neděli také v rámci oslav 65. výročí ukončení 2. světové války. Věnec Ústeckého kraje položila hejtmanka Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
15.5.2010Přijeďte na víkendové slavnosti na zámku Nový Hrad u Jimlína
Dobová listina z roku 1465 dokládá, že před 545 lety se začala datovat historie zámku Nový Hrad u Jimlína na Lounsku. V sobotu 15. května tu byly zahájeny dvoudenní víkendové Zámecké slavnosti spojené s tradiční Novohradskou poutí. Dopoledne se počasí umoudřilo a tak si sem na nádherné slavnosti v duchu renesance našly cestu stovky návštěvníků. V neděli sláva pokračuje, a to od 10 do 16 hodin (zámek se uzavře o hodinu později).
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.5.2010Slavnostní zahájení úseku rychlostní silnice R6
Za účasti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové byla v dnes slavnostně zahájena stavba rychlostní silnice R6 v úseku Lubenec - Bošov. Slavnostního výkopu se dále zúčastnili hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný, předseda dozorčí rady Státního fondu dopravní infrastruktury Lubomír Suk, zástupce Ředitelství silnic a dálnic a zhotovitele investice.
Mgr. Magdalena Hanáčková
14.5.2010Hejtmanka pozvala seniory na výlet do Hřenska
Na výlet po krásách Českého Švýcarska pozvala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová seniory z domovů z oblasti Chomutovska a okolí.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 4634 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 167 168 169 170 -171- 172 173 174 175 ... 186  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Sbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém