Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4774 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 172 173 174 175 -176- 177 178 179 180 ... 191  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
2.6.2010Ústecký kraj zatím zachová systém proplácení poplatků
Ústecký kraj na systému proplácení regulačních poplatků občanům v tuto chvíli nic nezmění, touto otázkou se bude opět zabývat Zastupitelstvo Ústeckého kraje, které proběhne 23. června 2010.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Velvyslanec Marockého království v Ústeckém kraji
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová přivítala v sídle hejtmanství další vzácnou návštěvu, velvyslance Marockého království v České republice Mohameda Rachida Idrissi Kaitouniho.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Oslavme Mezinárodní den dětí
Přejeme všem dětem, ale také těm, kteří se stále cítí jako děti, vše nejlepší k Mezinárodnímu dni dětí.
Mgr. Magdalena Hanáčková
1.6.2010Pokračování vzdělávacího projektu „Třídíme ve škole“
V rámci školního vzdělávacího projektu „Třídíme ve škole“ bylo pro žáky základních i středních škol z Ústeckého kraje v průběhu měsíce května zdarma připraveno promítání dokumentárního filmu Architekt odpadu a zároveň se uskutečnil seminář a diskuze na téma „Využitelnost recyklovaného odpadu v ČR“.
RNDr. Zdeněk Rytíř
31.5.2010Zahájen hudební festival v Teplicích
První ročník Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena Teplice byl založen v roce 1965 na počest pobytu tohoto skladatele v teplických lázních v letech 1811 a 1813.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.5.2010Den dětí Ústeckého kraje v zooparku se vydařil na jedničku
Počasí přálo, všechna parkoviště byla v okolí chomutovského podkrušnohorského zooparku beznadějně přeplněná a stovky dětí s rodiči si celou přívětivou atmosféru dne dětí v sobotu 29. května opravdu užívaly. Radost z toho měla i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, olympionička Bára Špotáková a ředitelka zooparku Iveta Rabasová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
29.5.2010Slavnostní večer národních parků Saské a České Švýcarsko
V Bad Schandau se v pátek 28. května uskutečnil slavnostní večer k výročí 20 let Národního parku Saské Švýcarsko a 10 let Národního parku České Švýcarsko. Pozvání na tuto akci přijali za Ústecký kraj hejtmanka Jana Vaňhová a radní Radek Vonka.
RNDr. Zdeněk Rytíř
28.5.2010Do Chomutova se dalo jet vlakem za 1 korunu
Ve čtvrtek 27. května mohli zájemci z Jirkova, Kadaně a Chomutova využít mimořádné akční nabídky Českých drah a vyzkoušet vlaková spojení mezi uvedenými městy. Je to možnost snadno a levně vyzkoušet železniční dopravu tam, kde existuje kvalitní spojení vlakem.
Mgr. Magdalena Hanáčková
28.5.2010PAN JANČURA NEUSTÁLE NEPODLOŽENĚ ÚTOČÍ NA KRAJE
Informaci o podání žaloby za strany společnosti Student Agency na naši zemi ve věci veřejné železniční dopravy považuje předseda Asociace krajů za další, a ne příliš povedený, marketingový tah pana Jančury.
RNDr. Zdeněk Rytíř
27.5.2010Ústecký kraj a Pokdruškohorský zoopark zvou na Den dětí
Tuto sobotu 29. května jste zváni na oslavy Dne dětí do chomutovksého zooparku. Již od 10 hodin zde začíná bohatý program pro děti i dospělé. Atletiku pro děti přijde představit olympijská vítězka v hodu oštěpem Barbora Špotáková. Děti přijde odpoledne pozdravit i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
RNDr. Zdeněk Rytíř
27.5.2010Podepsaná dotace na nové vlaky pro Ústecký kraj
V Karlových Varech včera zástupci Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad s generálním ředitelem Českých drah Petrem Žaludou podepsali smlouvu o čerpání evropských dotací na modernizaci vozového parku v Karlovarském a Ústeckém kraji. Podpisu smlouvy se zúčastnila i hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Mgr. Magdalena Hanáčková
26.5.2010Závěry ministerské kontroly: Kraj vloni hospodařil dobře!
„Z jednotlivých dílčích přezkumů podle určených oblastí i z celé závěrečné zprávy vyplývá, že jsme z kontroly vyšli se ctí,“ říká zástupce hejtmanky Pavel Kouda. „Nebyly zjištěny žádné chyby a nedostatky v hospodaření Ústeckého kraje v roce 2009."
Mgr. Zbyněk Šebesta
26.5.2010Druhé kolo „AEROPLÁNU“ - další výherci převzali ceny
Náměstek hejtmanky Arno Fišera předal ceny vylosovaným účastníkům soutěže „AEROPLÁN“, která je věnována projektům Regionálního operačního program regionu soudržnosti Severozápad.
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.5.2010Blahopřání novému generálovi
Mgr. Magdalena Hanáčková
25.5.2010Slavnostní slib čtyřiadvaceti profesionálních hasičů
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje má sedm územních odborů s více než dvacítkou požárních profesionálních stanic a v současné době v něm pracuje zhruba 760 mužů i žen. Ti z nich, jimž vznikl služební poměr v období od 2. května roku 2009 do letošního 30. dubna, složili dnes slavnostní slib.
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.5.2010Podpis smlouvy na elektrárnu na Trianglu
Nový nájemce pozemků na průmyslové zóně Triangle dnes podepsal s hejtmankou Vaňhovou nájemní smlouvu. Pozemky jsou určeny k výstavbě fotovoltaické elektrárny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010Fešáci v Ústí za podpory Ústeckého kraje
Dlouho plánovaný maratón Fešáků proběhl v letním kině v Ústí nad Labem také pod záštitou Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010V Senátu o Krušných horách
Na půdě Senátu Parlamentu ČR se uskutečnil mezinárodní seminář „Rozvoj území a životního prostředí Montanregionu Krušné hory – slavná minulost, uranové břímě a nejistá budoucnost“.
Mgr. Magdalena Hanáčková
24.5.2010Country western ve Svinčících
Hejtmanka Jana Vaňhová byla hostem při zahájení jezdecké sezóny ve Svinčicích.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Z Klášterce až k Chomutovu po nově zrekonstruovaných silnicích
Klášterec nad Ohří, 21. května 2010 – Dnes byla slavnostně ukončena stavba „Rekonstrukce úseku I/7 – Údlice – Kadaň – Kláštěrec nad Ohří, silnice II/224“. Symbolickému přestřižení pásky a uvedení silnice do provozu se zúčastnili členové Rady Ústeckého kraje Jiří Šulc a René Budjač, za dodavatele pak představitel sdružení Údlice – Kadaň – Klášterec Zdeněk Pejša.
RNDr. Zdeněk Rytíř
21.5.2010Vice prezident Solar Turbines se setkal s hejtmankou
Vice prezident společnosti Solar Turbines, která vybuduje svůj závod v průmyslové zóně Triangle, Peter Taylor se svým týmem dnes navštívil Ústecký kraj a setkal se s hejtmankou Janou Vaňhovou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Kontrolní den na rozestavěné D8
Hejtmanka Jana Vaňhová svolala kontrolní den na stavbě dálnice D8, aby se přesvědčila, jak pokračují práce na této komunikaci, zásadní pro celý region.
Mgr. Magdalena Hanáčková
21.5.2010Vítězný tým soutěže ze dne otevřených dveří pojede do Hřenska
Jak jsme již informovali, den otevřených dveří na Krajském úřadu Ústeckého kraje v pondělí 17. května byl především určen pro žáky a studenty. Cílem bylo zapojení mládeže do projektu „Vydejte se po stopách praotce Čecha“. Více než 500 školáků a další zájemci z řad veřejnosti se také měli možnost seznámit s prací krajského úřadu. Školní týmy absolvovaly i kvizovou soutěž.
RNDr. Zdeněk Rytíř
20.5.2010Ústecký kraj nabízí pomoc regionům postiženým povodněmi
Ústecký kraj podpoří regiony postižené povodní částkou 2,5 milionu korun. Včera tento záměr podpořila Rada Ústeckého kraje.
Mgr. Magdalena Hanáčková
20.5.2010Hejtmanka vyzývá starosty: Podpořte s námi dostavbu D8
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová oslovila starosty všech měst a obcí Ústeckého kraje, aby podpořili výzvu Vládě České republiky k přijetí všech dostupných opatření pro urychlenou dostavbu dálnice D8.
Mgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 4774 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 172 173 174 175 -176- 177 178 179 180 ... 191  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém