Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4670 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 178 179 180 181 182 183 -184- 185 186 187  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
15.9.2009DNES ZAČÍNÁ ANKETA DOPRAVCE ROKU 2009 ÚSTECKÉHO KRAJE
Po loňské premiéře i letos vyhlašuje Ústecký kraj veřejnou anketu Dopravce roku 2009. Anketní lístky získáte na interentu, u autobusových dopravců i Českých drah, na řadě městských úřadů či magistrátů a také v novinách. Hlasování končí 30. října, výsledky se dozvíte před polovinou listopadu...
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.9.2009Krajský seminář o bezbariérovém pohybu pro všechny
Bariéry všeho druhu bránící volnému a bezproblémovému pohybu přinášejí obtíže i osobám s dočasným zdravotním postižením a také seniorům. I to dnes zaznělo na krajském Semináři bez bariér, který se uskutečnil v konferenčním sálu Krajského úřadu Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.9.2009Krušnohorská rašeliniště protkaly sondy
 Úvodní zoologické i botanické průzkumné práce na třech rašeliništích projektu RWE Transgas Net. Blíž přírodě
 Od října začne ve vybraných lokalitách okolí obce Cínovec instalace dřevěných přehrážek
 Do roku 2012 budou na Krušnohorsku rozšířeny možnosti pro návrat původní vegetace
Soňa Poupětová
14.9.2009Den dětí s hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou
Dětský den na Hipodromu v Mostě zpestřila dětem hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, která nad tímto dnem převzala záštitu.
Soňa Poupětová
10.9.2009Ústecký kraj vyhlašuje druhý ročník ankety DOPRAVCE ROKU
Od úterý 15. září se bude moci cestující veřejnost zapojit do ankety Dopravce roku 2009 v Ústeckém kraji. Anketa bude uzavřena 30. října, vyhlášení vítězného dopravce do poloviny listopadu. Vylosováno bude také deset občanů, kteří budou moci po celý příští rok cestovat se svým dopravcem zdarma!
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.9.2009Druhá etapa výstavby Kampusu Univerzity J. E. Purkyně
Ve středu 9. září oficiálně zahájila rektorka Univerzity Jana Evangelisty Purkyně Iva Ritschelová další z demolic v areálu Kampusu UJEP, který buduje Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Slavnostního zahájení se účastnila hejtmanka kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
8.9.2009Most: Vysokoškolské diplomy pro stovky nových bakalářů a inženýrů
Vysoká škola finanční a správní, o. p. s. (obecně prospěšná společnost) sídlí v Praze 10 a v Mostě v Ústeckém kraji má jedno ze svých středisek. Na závěr studia po akademickém roce 2008/2009 se včera konaly promoce rozdělené na čtyři části...
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.9.2009Na podporu zápisu Českosaského Švýcarska do seznamu UNESCO
Asi nejvíce se v této letní době mluví mezi turisty v naší zemi o excelentní turistické destinaci České Švýcarsko, o postupu Pravčické brány do seminifinále celosvětové ankety Sedm nových divů světa a také o snaze celého Českosaského Švýcarska o zapsání na seznam přírodních památek UNESCO...
Mgr. Zbyněk Šebesta
8.9.2009Čtyřicátiny Domova pro seniory v Litvínově – Janově
Do oblasti sociálních služeb patří v Ústeckém kraji osmáct příspěvkových organizací ve správě kraje s mnoha desítkami zařízení ústavů sociální péče pro dospělé i mladé uživatele služeb či domovů pro seniory. Jeden z nich v Litvínově -Janově slavil 40 let od svého otevření...
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.9.2009DOČESNÁ: Déšť lidi od pivních radovánek neodradil
Dočesná vznikla původně jako oslava konce sklizně chmele. Její program se v průběhu let různě měnil. Dnes jde o jednu z největších společenských akcí v Ústeckém kraji, na které se se svým pivem představují všechny tuzemské pivovary i výrobci ze zahraničí.
Mgr. Zbyněk Šebesta
7.9.2009Podpis Deklarace o spolupráci při vytváření lepších vyhlídek v Ústeckém kraji
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Va|ńhová podepsala Deklaraci o spolupráci při vytváření lepších vyhlídek v Ústeckém kraji. Slavnostní akt se uskutečnil na hradě Střekov v Ústí nad Labem.
Soňa Poupětová
4.9.2009POZVÁNÍ NA ŽATECKOU DOČESNOUMgr. Zbyněk Šebesta
4.9.20099. mistrovství světa dračích lodí v Račicích
Zajímavá přehlídka unikátních dračích lodí byla k vidění od středy na kanálu v Račicích. Vůbec poprvé se totiž na území České republiky uskutečnilo v pořadí již deváté mistrovství světa národních týmů. Slavnostního zahájení šampionátu se účastnilo přes tři tisíce závodníků z 25 zemí světa.
Soňa Poupětová
3.9.2009Václav Riedlbauch vítá projekt oživení historických památek v Terezíně
Další ministerská návštěva se uskutečnila tento týden v Ústeckém kraji. Za hejtmankou přijel český ministr kultury Václav Riedlbauch s odborníky svého úřadu. V kraji jednali o UJEPu, Jimlíně, ale především o Terezínu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.9.2009Čínská delegace projednala možnosti spolupráce s Ústeckým krajem
O víkendu přijala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová čínskou delegaci, jejíž členové zavítali do Ústeckého kraje na čtyřdenní návštěvu za účelem projednání další možnosti spolupráce a vzájemné podpory mezi čínskou provincií Anhui a Ústeckým krajem.
Soňa Poupětová
2.9.2009Děti z Čížkovic si pozvaly na tábor návštěvu
V průběhu léta a prázdnin se v táborech vystřídaly tisíce dětí, mezi nimi byly i ty, které využívají služeb Diagnostického ústavu sociální péče v Čížkovicích. Do Kotliny k nim přijela i členka Rady Ústeckého kraje Jana Ryšánková.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.9.2009Nový školní rok začal besedou s hejtmankou Ústeckého kraje
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zahajovala poprvé ve funkci představitelky kraje nový školní rok. Bylo to v ústecké Obchodní akademii, ekonomické škole a jazykové škole v Pařížské ulici. Je příspěvkovou organizací kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
31.8.2009Druhé regionální setkání klíčových hráčů v rámci mezinárodního projektu ChemLog
V konferenčním sále Krajského úřadu Ústeckého kraje proběhlo „2. regionální setkání klíčových hráčů“ v rámci mezinárodního projektu ChemLog. Cílem projektu je odborně pomoci při optimalizaci logistické přepravy chemikálií mezi výrobci a dodavateli v regionech Střední a Východní Evropy.
Soňa Poupětová
25.8.2009Praktické stáže na Zastoupení Ústeckého kraje v Bruselu - výběrové řízení
Soňa Poupětová
24.8.2009Den záchranářů Ústeckého kraje
Na Aerodromu v Mostě se konal v sobotu 22. srpna 2009. Den záchranářů Ústeckého kraje. Složky Integrovaného záchranného systému Ústeckého kraje zde prezentovaly svoji činnost a návštěvníci tak měli možnost se s jejich prací podrobně seznámit. Za Ústecký kraj se zúčastnila hejtmanka kraje Jana Vaňhová a náměstek hejtmanky Arno Fišera.
Soňa Poupětová
18.8.2009Soutěž pro výrobce potravin a nápojů
V soutěži "Potravinářský výrobek Ústeckého kraje 2009 -Kraj Přemysla Oráče" jsou hodnotícími kritérii například inovativnost ve zpracování, chuť a vůně výrobku, ale také využití místních surovin nebo design a balení výrobku.
Mgr. Zbyněk Šebesta
14.8.2009Pozvání pro všechny na mostecký DEN ZÁCHRANÁŘŮ
Leteckou akrobacii, policejní psy, záchranáře v akci, moderní i historickou hasičskou techniku, hudbu, soutěž o vyhlídkový fotografický let a mnohé další nabídne celokrajský Den záchranářů předposlední srpnovou sobotu. Chystejte se do Mostu!
Mgr. Zbyněk Šebesta
13.8.2009Jana Vaňhová udělila ocenění za pomoc při povodních složkám IZS
Červený Hrádek na Chomutovsku se stal dějištěm slavnostního předání ocenění hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové konkrétním profesionálům a dobrovolným hasičům.
Soňa Poupětová
13.8.2009Do celostátního kola soutěže Vesnice roku 2009 postupují Hrušovany
Oficiální vyhlášení výsledků soutěže začalo v úterý 11. srpna nejprve prohlídkou obce Hrušovany, stuhy, diplomy i finančních ocenění byly poté předány ve společenském sálu hotelu U sv. Václava ve Vysočanských zahradách na Chomutovsku. Celostátní finále bude 11. září v Luhačovicích.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.8.2009MINISTERSTVO VNITRA POTVRDILO POSTUP ÚSTECKÉHO KRAJE VE SPORU S DPÚK
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová říká: „Rozhodnutí ministerstva vnitra vnímám velmi pozitivně, neboť je jednoznačně potvrzením oprávněnosti postupu kraje a našeho stanoviska, že kraj není povinen akceptovat nepřiměřené finanční nároky dopravců.“
Mgr. Zbyněk Šebesta

Zobrazeno je 25 z celkem 4670 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 178 179 180 181 182 183 -184- 185 186 187  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém