Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4766 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 181 182 183 184 -185- 186 187 188 189 ... 191  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
16.11.2009Litoměřice zase o krůček blíže turistům
Litoměřické IC je vybaveno nejmodernější technikou. Největším přínosem budou pro turisty audio stanice vybavené elektronickou navigací. Nejen v češtině, ale i v anglické, německé, francouzské a holandské verzi poskytne výklad o zajímavých místech a významných památkách regionu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Zahajovací konference STOP PRACH
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová zahájila konferenci STOP PRACH. Cílem aktivity je snížení znečištění životního prostředí tuhými částicemi.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009O projektu Sociální služby ÚK i chystané transformaci pobytových zařízení
Společné dopolední rokování a dva odpolední pracovní workshopy - to byla čtvrteční konference Sociální služby v Ústeckém kraji.
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Projekt Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová
Vernisáž k projektu Fabrica Bohemica zahájila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Do 2. prosince je možné navštívit výstavu velkoformátových fotografií autora Jana Hodače ve Schole Humanitas v Litvínově.
Soňa Poupětová
12.11.2009Delegaci v Manchesteru vedl zástupce hejtmanky Pavel Kouda
Delegace Ústeckého kraje se od pondělí do středy 9. - 11. listopadu zúčastnila v Manchesteru (Velká Británie) 17. výroční konference Evropské sítě zdravých regionů a následného setkání zástupců RHN. Jednání 11. 11. proběhlo v Hotelu Midland. V čele delagce byl zástupce hejtmanky Ústeckého kraje Pavel Kouda (na snímku vedle).
Mgr. Zbyněk Šebesta
12.11.2009Ústecký kraj zahájil distribuci MINIMANUÁLU
Krajský úřad Ústeckého kraje dokončil přípravu tzv. MINIMANUÁLU, jehož cílem je městům a obcím v kraji přehlednou a srozumitelnou formou poskytnout návod jak postupovat v konkrétních rizikových situací spojených s výskytem extremismu.
Mgr. Magdalena Hanáčková
12.11.2009Hejtmanka se setkala s válečnými veterány
Představitelka kraje v úvodu poblahopřála všem ke Dni válečných veteránů a ocenila práci jejich, legionářů i bojovníků za svobodu. Vždyť v této těžké době světových konfliktů si musíme vážit toho, že my žijeme v míru a svobodě.
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.11.2009Setkání A. Fišery s moldavskou delegací
Moldavská delegace přijela do České republiky na třídenní studijní pobyt v rámci projektu „Přenos českých zkušeností v oblasti společenské a ekonomické transformace v Moldavsku“. Moldavce nejvíce zajímala socio-hospodářská situace v Ústeckém kraji, možnosti investičních pobídek a také konkrétní investiční příležitosti v průmyslových zónách Severní Předlice a Triangle.
Mgr. Zbyněk Šebesta
11.11.2009Setkání partnerů projektu Naslouchejme hlasu venkova
Ústecký kraj již pevně stanovil hranice pilotního území projektu Naslouchejme hlasu venkova. Byly jmenovány obce, které se budou účastnit aktivit projektu. I o tom jednalo pondělní setkání na Krajském úřadu Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
9.11.2009Slavnostní otevření informačního centra v elektrárně Ledvice
V elektrárně Ledvice bylo za přítomnosti hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové, zástupců skupiny ČEZ, starostů z regionu a médií slavnostně otevřeno nové informační centrum.
Mgr. Magdalena Hanáčková
6.11.2009Čtyři významná jednání v Belgii za účasti Ústeckého kraje
Ve čtvrtek a v pátek 5. - 6. listopadu se v Bruselu a ve městě Liége v Belgii uskutečnily čtyři významné konference a jednání, a to za účasti zástupců Ústeckého kraje. Přinášíme vám podobnosti.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Krušné hory jsou ohroženy
Současnou kalamitní situací lesních porostů v Krušných horách se bude zabývat nově jmenovaná skupina odborníků. Ohroženy jsou především porosty náhradní dřeviny - smrku pichlavého. Ustavujícího jednání skupiny byl přítomen náměstek hejtmanky Ústeckého kraje Arno Fišera.
Mgr. Zbyněk Šebesta
6.11.2009Myslete na své děti - SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Přijďte si říci, jaké problémy jsou v kraji nejpalčivější a na co bychom se měli společně v budoucnosti zaměřit - POZVÁNKA NA SEMINÁŘ PRO VEŘEJNOST
Soňa Poupětová
4.11.2009Ústecký kraj chce po Skupině ČEZ nižší ceny za energie pro své občany
Občané Ústeckého kraje platí stejné ceny za elektrickou energii v ČR. V regionu se přitom vyrábí více než 60 % celkové produkce elektrické energie v České republice. Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová proto požaduje po Skupině ČEZ výhodnější ceny.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Ústecký kraj spolupracuje se Svobodným státem Sasko na přeshraničních projektech
Ve Freibergu na území Svobodného státu Sasko proběhla akce, během které byly oficiálně předány smlouvy o poskytnutí dotace příjemcům dotace v rámci programu „Cíl 3 / Ziel 3 na podporu přeshraniční spolupráce mezi Svobodným státem Sasko a Českou republikou 2007 – 2013“. Slavnostního předání smluv se zúčastnila také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová s náměstkem Arnem Fišerou.
Mgr. Magdalena Hanáčková
3.11.2009Domov pro seniory v Mašťově slavil čtyřicátiny
Příspěvková organizace Ústeckého kraje Domovy sociálních služeb Kadaň a Mašťov má právě v Mašťově Domov pro seniory. Ten tu (třeba dříve pod názvem domov důchodců) funguje už plných čtyřicet let...
Mgr. Zbyněk Šebesta
3.11.2009Setkání zástupců projektu „Naslouchejme hlasu venkova“
V rámci programu CENTRAL EUROPE je v Ústeckém kraji realizován projekt Naslouchejm hlasům vesnice (Listen to the Voice of Villages). Již čtvrtý meeting zástupců obcí zapojených do projektu se chystá na pondělí 9. listopadu.
Mgr. Zbyněk Šebesta
2.11.2009Obyvatelé ústavů sociální péče z regionu na lodi Porta Bohemica
Na palubu lodě Porta Bohemica nastoupilo téměř dvě stě obyvatel ústavů a vyrazili na oblíbenou trasu po Labi, směr Píšťanské jezero s radní pro Ústecký kraj Janou Ryšánkovou.
Soňa Poupětová
30.10.2009Pět dní pátého ročníku FEMINA FILM
Filmová představení, autorská čtení, přednášky, besedy a vše, co souvisí s díly žen -filmařek, bude k vidění od 5. - 11. listopadu v Ústí nad Labem na tradičním Mezinárodním filmovém festivalu Femina Film 2009.
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.10.2009Národní informační den INTERREG IV C [DOC, 206 kB]
Mgr. Zbyněk Šebesta
29.10.2009Služby pro turisty na Řípu zkvalitnilo nové parkoviště
Pod horou Říp proběhlo slavnostní otevření nového parkoviště, kterého se účastnil radní Ústeckého kraje pro oblast regionálního rozvoje a cestovního ruchu Radek Vonka.
Soňa Poupětová
27.10.2009Draci u Erbenovy vyhlídky
Podzim a draci, to se rýmuje. Musí ovšem foukat vítr. Minulou sobotu se mu to nad krajským městem moc nevedlo. Přesto byla Drakiáda 2009 rovných 420 metrů nad mořem (Erbenova vyhlídka) pro spousty lidí příjemně prožitým dnem...
Mgr. Zbyněk Šebesta
27.10.2009Jedenácté Dny české a německé kultury
Tradiční Dny české a německé kultury budou na podzim věnovány mnoha žánrům, například divadlu, filmu, hudbě, literatuře či výstavám, ale také sympoziím či přednáškám. Každý si vybere...
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.10.2009O případném zrušení těžebních limitů v Ústeckém kraji rada nerozhodovala
Některá média včera nesprávně interpretovala připomínky Rady Ústeckého kraje ze dne 21.10. 2009 k návrhu Státní energetické koncepce do roku 2050 (SEK) tak, jak ji k veřejnému projednání předložilo Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO).
Mgr. Magdalena Hanáčková
23.10.2009Rada Ústeckého kraje se vyjádřila k návrhu energetickém koncepceMgr. Magdalena Hanáčková

Zobrazeno je 25 z celkem 4766 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 181 182 183 184 -185- 186 187 188 189 ... 191  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém