Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 
 
 
 


 

Zobrazeno je 25 z celkem 4771 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 182 183 184 185 186 -187- 188 189 190 191  další stránka >
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
7.10.2009Pozvánka na ústecký koncert [DOC, 624 kB]Mgr. Zbyněk Šebesta
2.10.2009Firma roku a živnostník roku 2009
Firmou roku Ústeckého kraje je výrobce kabelových žlabů CWS z Ústí nad Labem a Živnostníkem roku je provozovatel internetových stránek www.KamPoMaturite.cz Jiří Kadlec z Litvínova. Oba vítězové budou reprezentovat Ústecký kraj v celostátním finále.
Soňa Poupětová
2.10.2009Podpora vzdělávání v rámci realizace globálních grantů OP VK Ústeckého kraje
Ústecký kraj jako zprostředkující subjekt Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost pořádal 1. 10. 2009 konferenci na téma Podpora vzdělávání v rámci realizace globálních grantů OP VK Ústeckého kraje.
Soňa Poupětová
5.10.2009Za životem indiánů v Peru? Pojeďte s námi.
„Peru – země zlatého slunce“ tak se jmenuje ojedinělá česko-německá výstava fotografií, která je věnována známým i málo navštěvovaným památkám Inků a kultuře Chachapoyas.
Soňa Poupětová
5.10.2009Z lounského Mezinárodního dne seniorů
Členové Senior klubu v Lounech se minulý pátek sešli ve Vrchlického divadle na komponovaném pořadu, jenž byl věnován Mezinárodnímu dni seniorů (každoročně 1. října). Zavítali mezi ně i představitelé Ústeckého kraje.
Mgr. Zbyněk Šebesta
5.10.2009Šest kilometrů ve čtyřech pruzích na er sedmičce
Na novém úseku R7 od mimoúrovňové křižovatky Bitozeves k MÚK Vysočany je 157 tisíc metrů čtvrečních vozovek. Raritou je fakt, že tu není žádný most či další křížení. V budoucnu bude celá er sedmička napojena na dálniční síť Evropské unie.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.10.2009ÚSTECKÝ KRAJ NAVRHUJE PRVNÍ SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ EXTREMISMU
O hrozbě extremismu v Ústeckém kraji i v celé naší zemi, o problematice sociálně vyloučených komunit a možnostech řešení těchto sociálně patologických jevů jednali účastníci mezinárodní konference Společně proti extremismu, kterou svolala na Červený hrádek u Jirkova hejtmanka Jana Vaňhová.
Mgr. Zbyněk Šebesta
1.10.2009Babí léto s Dádou v Mostě
Na mosteckém náměstíčku před reprezentačním domem se uskutečil Dětský den, nad kterým převzala záštitu hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
30.9.2009CHŘIPKA NENÍ JENOM OBYČEJNÉ NACHLAZENÍ.
Přinášíme všem občanům Ústeckého kraje zásadní informace o tom, že chřipka není jen obyčejné nachlazení a jak postupovat v individuální ochraně proti tomuto závažnému onemocnění. Přečtěte si rozhovor s MUDr. Evou Jílkovou z odd. očkování a epidemiologie Zdravotního ústavu se sídlem v Ústí nad Labem!
Mgr. Zbyněk Šebesta
30.9.2009Labská plavba se seniory
Loď Porta Bohemica tentokrát vyplula se seniory z Ústeckého kraje. Společně s nimi se vydala na plavbu po Labi hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová se svým náměstkem Arnem Fišerou.
Soňa Poupětová
29.9.2009NASLOUCHEJME HLASŮM VENKOVA
Projekt probíhá v rámci EU programu CENTRAL EUROPE a jeho smyslem je podpora venkovských oblastí a omezení odchodu obyvatel z těchto území. Vedoucím partnerem a iniciátorem projektu je italská provincie Trento, dalšími partnery jsou kromě Ústeckého kraje instituce z Rakouska, Německa, Polska a Slovinska.
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.9.2009Konference na téma Podpora vzdělávání v Ústeckém kraji
P O Z V Á N K A
Soňa Poupětová
25.9.2009Vladimirská oblast v Rusku spolupracuje s univerzitou J. E. Purkyně
„S Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně již máme dobré vztahy. Navštívili jsme univerzitu již několikrát, naposledy před několika týdny a snažíme se prohloubit možnosti spolupráce a uskutečňovat výměnné pobyty,“ řekl primátor hlavního města Vladimir Alexandr Petrovič Rybakov.
Soňa Poupětová
25.9.2009Povodňová školení, příští v úterý v Č. Kamenici
P O Z V Á N K A
Mgr. Zbyněk Šebesta
25.9.2009Hejtmanský den v Mostě
Starostové měst a obcí měli znovu možnost setkat se s hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou a hovořit o tématech, které jsou podstatné nejen pro kraj, ale především pro jejich obyvatele. Setkání na hejtmanském dni se konalo ve středu 23. září v Mostě.
Soňa Poupětová
24.9.2009Dva chomutovské dny registrovaných sester
Chomutovská nemocnice letos slaví 100 let a dnes a zítra pořádá V. ročník celonárodní Konference registrovaných sester. Odborný personál Krajské zdravotní může sledovat na intranetu on line přenos: mms//media.mnul.cz/korn.
Mgr. Zbyněk Šebesta
24.9.2009"Úsvit" - projekt na podporu zlepšování situace v sídlišti Chanov
Projekt Úsvit, který má odstartovat lepší integraci Romů v sídlišti Chanov, vyhlásit na tiskové konferenci ministr vnitra Martin Pecina. Tiskové konference se účastnila hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
Soňa Poupětová
23.9.2009V Peruci byly druhé celokrajské dožínky
Druhé celokrajské dožínky se po loňské velice úspěšné "novodobé" premiéře konaly v městysi Peruci na Lounsku. I při druhém ročníku byla hostitelem zemědělců a vděčných návštěvníků dožínek Peruc. Podívejme se tam...
Mgr. Zbyněk Šebesta
23.9.2009Delegace z Ruska na návštěvě v Ústeckém kraji
Do Ústeckého kraje zavítali na třídenní návštěvu členové delegace z Vladimirské oblasti (Rusko), aby projednali možnosti spolupráce v různých oblastech a oborech s Ústeckým krajem a dalšími subjekty našeho regionu.
Soňa Poupětová
22.9.2009Mateřská centra a společnost přátelská rodině
Centra jsou založena na principu jakési rodinné svépomoci a umožňují, jak stojí v jednom z propagačních materiálů MC, matkám s malými dětmi vyjít z izolace a posilovat hodnoty rodiny, úlohu rodičů a role ženy ve společnosti.
Mgr. Zbyněk Šebesta
21.9.2009Roudnické vinobraní 2009Soňa Poupětová
18.9.2009Zahrada Čech: vyhlášeny nejlepší potravinářské výrobky Ústeckého kraje
Tisíce návštěvníků již v první den veletrhu Zahrada Čech navštívily výstaviště v Litoměřicích. Stovky milovníků přírody byly odpoledne svědky vyhlašování výsledků druhého ročníku soutěže Potravinářský výrobek Ústeckého kraje 2009 - Kraj Přemysla Oráče. Odborná porota udělila šest vítězných certifikátů, do kategorií Lahůdky a cukrářské výrobky resp. Nealkoholické nápoje se žádný výrobce nepřihlásil (?!).
Mgr. Zbyněk Šebesta
18.9.2009Sobotní Bezinka byla atraktivnější, než kdy jindy
Sobotní Bezinka se konala za účasti radní Ústeckého kraje Jany Ryšánkové a za finančního přispění Ústeckého kraje.
Soňa Poupětová
17.9.2009Návštěva zemského rady okresu Saského Švýcarska - Východního Krušnohoří Michaela Geislera
Na krajském úřadě v Ústí nad Labem proběhlo v úterý 15. září setkání hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové a zemského rady okresu Saského Švýcarska - Východního Krušnohoří Michaela Geislera.
Soňa Poupětová
16.9.2009LABSKÁ STEZKA V TĚCHTO DNECH LETÍ
Ve čtvtek 17. září Ústecký kraj pořádá odborný seminář Dopravní obslužnost 2009 aneb po celém Ústeckém kraji bez auta, který se věnuje tématu ekologicky šetrné dopravy.
Soňa Poupětová

Zobrazeno je 25 z celkem 4771 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 ... 182 183 184 185 186 -187- 188 189 190 191  další stránka >
 

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - 2014 > Tiskové informace

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém