Cesta: Titulní stránka > Krizové situace > Příspěvky obcím na činnost JSDHO (Jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí)

Účelová neinvestiční dotace na výdaje JSDHO na rok 2017 - I. část dotace

březen/2017
1. na zabezpečení akceschopnosti jednotky SDH obce kategorie JPO II,
2. na mzdové výdaje a zákonné pojištění členům vykonávajícím službu v jednotce Sborů dobrovolných hasičů obce kategorie JPO II nebo JPO III jako svoje zaměstnání dle zákoníku práce.

I. ČÁST DOTACE:

Vyúčtování dotace bude součástí finančního vypořádání se státním rozpočtem za rok 2017. Vyúčtování účelové neinvestiční dotace a Finanční vypořádání dotací se státním rozpočtem za rok 2017(viz příloha č. 3,4,5) zašlete nejpozději do 2. února 2018.

Adresa pro doručování:

Krajský úřad Ústeckého kraje

Kancelář hejtmana – pracoviště krizového řízení

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Kontaktní osoba: Ing. Marcel Kucr: tel.: 475 657 118, email: kucr.m@kr-ustecky.cz

Zodpovídá: Ing. Marcel Kucr, DiS.
Vytvořeno / změněno: 16.3.2017 / 16.3.2017