Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Školství, mládež a tělovýchova > Soutěže vyhlašované MŠMT ČR > Školní rok 2015/2016

 

Upozornění pro střední školy – kontrola výsledkových listin v databázi programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2015 – Excelence 2015

 
 

 
 

V souvislosti s blížícím se termínem uzávěrky rozvojového programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2015 – Excelence 2015 upozorňujeme střední školy na nutnostkontroly údajů ve výsledkových listinách soutěží.

Kompletní výsledkové listiny všech kategorií soutěží zařazených do programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2015 – Excelence 2015 jsou veřejnědostupné na adrese: http://excelence.msmt.cz/. V případě případných chyb kontaktujte přímo organizátory příslušných soutěží.

Úprava výsledků z důvodů chybně vložených údajů je možná pouze do 25. 9. 2015! Po tomto datu již není možná oprava a MŠMT bude považovat vložené výsledkové listiny za definitivně platné.

Správné údaje obsažené ve výsledkových listinách jsou základní podmínkou pro úspěšné rozdělení finančních prostředků určených na platy pedagogických pracovníků středních škol, kteří se podíleli na vzdělávánínadaných žáků v hodnoceném oboru v daném školním roce.  

 
Zodpovídá: Bc. Pavel Kucler
Vytvořeno / změněno: 21.9.2015 / 21.9.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém