Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 

Ústecký kraj hostil Panel humanitárních organizací

 
01
Krajský úřad, konkrétně Odbor kancelář hejtmana – pracoviště krizového řízení, hostil společné setkání Panelů humanitárních organizací Ústeckého a Libereckého kraje. Zasedání navázalo na dva roky staré setkání, které se uskutečnilo v Libereckém kraji.
Tisková zpráva ze dne 5. dubna 2017
 

 
 

Cílem setkání bylo seznámení se systémem spolupráce při poskytování komplexní péče o občana při řešení mimořádných událostí a krizových stavů v rámci uskupení v Ústeckém a Libereckém kraji.

Zasedání se zúčastnili především zástupci nestátních neziskových organizací a hasičů obou krajů, Krajského úřadu Ústeckého kraje i obcí s rozšířenou působností a Ministerstva vnitra ČR. Panel humanitárních organizací také koordinuje činnost nestátních neziskových organizací při živelních pohromách (povodeň či záplavy, vichřice, sněhová kalamita, únik chemických látek a další). Dále poskytuje humanitární pomoc podle možností členů. Více informací se zájemci mohou dočíst na webových stránkách organizací http://www.charitausti.cz/panel/ či http://www.hzslk.cz/345-panel-libereckeho-kraje.html.

01

02
Akce byla pořádána na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje (vpravo Marcel Kucr z Odboru kancelář hejtmana - pracoviště krizového řízení).

 

03
Jako první před přítomnými promluvila Michaela Stará z HZS LK.

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 5.4.2017 / 5.4.2017 | Zveřejnit od: 5.4.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém