Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom
Ve dnech 19.3. - 22.3.2008 se v Moskvě konal již 15. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu MITT Moskva. V expozici České republiky se na ploše 480 m2 výstavní plochy pod záštitou agentury CzechTourism představil i Ústecký kraj. Krajská prezentace na veletrhu byla vysoce hodnocena organizačním výborem, který Ústeckému kraji udělil diplom za profesionální práci při propagaci turistiky.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 26. 3. 2008

 

Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom

 

Ve dnech 19.3. - 22.3.2008 se v Moskvě konal již 15. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu MITT Moskva. V expozici České republiky (480 m2 výstavní plochy, 75 vystavovatelů) se pod záštitou agentury CzechTourism představil i Ústecký kraj. Krajská prezentace na veletrhu byla vysoce hodnocena organizačním výborem, který Ústeckému kraji udělil diplom za profesionální práci při propagaci turistiky. Specifickým rysem veletrhu MITT je převaha odborných návštěvníků, a to nejenom z Ruské federace, ale i dalších států bývalého SSSR.

 

Pro turisty z ruské oblasti připravili pracovníci krajského oboru regionálního rozvoje řadu zajímavých nabídek. Zájem byl především o lázeňské pobyty v Lázních Teplice a Mšené, návštěvy kulturních památek (hrady a zámky, Památník Terezín), ochutnávku piva v některém z pivovarů kraje, o rekreační pobyty pro skupiny dětí a mládeže a o nabídky sportovně - poznávací turistiky v oblasti Českého Švýcarska. Blízkost SRN a dálniční spojení zatraktivnily náš kraj při plánování kombinovaných zájezdů Praha - Drážďany s pobytem v Ústeckém kraji. Četné dotazy se týkaly ubytování skupin turistů v naší oblasti. Ústecký kraj na veletrhu reprezentovali náměstek a zástupce hejtmana Radek Vonka a zástupce ředitelky krajského úřadu Jaroslav Pikal, kteří o možnostech ubytování hovořili mimo jiné s Alexejem Krenkem, majitelem ubytovacích zařízení a informačních center v oblasti Českého Švýcarska.

 

Stánek Ústeckého kraje navštívil současný nejvyšší představitel Ministerstva pro místní rozvoj ČR,

1. náměstek ministra pro regionální politiku a cestovní ruch Jiří Vačkář, kterému náměstek a zástupce hejtmana představil informační materiály Ústeckého kraje.

 

 

Připravila: Olga Pechová, odbor regionálního rozvoje

oddělení cestovního ruchu

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

 

Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom

Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom

Ústecký kraj obdržel na moskevském veletrhu MITT diplom

 
Zodpovídá: František Janačík
Vytvořeno / změněno: 26.3.2008 / 27.3.2008 | Zveřejnit od-do: 26.3.2008-26.4.2008

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém