Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj se bude prezentovat na nejvýznamnějším veletrhu v České republice Holiday World v Praze

 
foto
Nabídku cestovního ruchu a novinky sezony 2017 bude Ústecký kraj prezentovat ve dnech 16. - 19. února 2017 v areálu holešovického Výstaviště v Praze na 26. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.
Tisková zpráva ze dne 15. února 2017
 

 
 


Expozice Ústeckého kraje tradičně představí čtyři turistické destinace Ústeckého kraje České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory a Dolní Poohří. Kromě top nabídky nejvíce vyhledávaných turistických atraktivit, o které na stánku jeví zájem touroperátoři ze zahraničí, ale i individuální turisté z České republiky, představí Ústecký kraj řadu novinek. Stěžejní záležitostí je nabídka zahrnutá do kampaně CzechTourismu Baroko, regionální produkty nebo tolik vyhledávaný turistický produkt jako je Labská stezka.

„Cykloturistika je v Ústeckém kraji na vysoké úrovni díky čtyřem páteřním cyklostezkám, kde je kraj jediným, případně většinovým investorem. Je to cyklostezka Ploučnice, cyklostezka Ohře, Krušnohorská magistrála a fenomén cyklistiky Labská stezka. Právě jí je společně s Nadací partnerství věnována v Ústeckém kraji nejvyšší pozornost, o čemž svědčí každoročně vydávaný cykloprůvodce Labská stezka 2017/Elberadweg Handbuch 2017, na jehož přípravě se Ústecký kraj podílí. Slavnostní křest letošního průvodce proběhne na veletrhu Holiday World dne 16. února 2017 v 15:15 ve stánku CzechTourismu ve střední hale Průmyslového paláce“, uvedl k slavnostnímu okamžiku radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.

Veletrh Holiday World bude tradičně rozdělen na dva dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek 16. a pátek 17. února) a víkendové dny 18. a 19. února budou patřit veřejnosti.

 
Zodpovídá: Mgr. Markéta Flochová
Vytvořeno / změněno: 15.2.2017 / 15.2.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém