Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj se svými grantovými schématy uspěl

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.
 
Ústecký kraj odeslal v říjnu ke kontrole dokumentaci k pěti grantovým schématům, nyní odbory krajského úřadu pracují na zapracování připomínek Ministerstva pro místní rozvoj tak, aby do poloviny prosince byla schémata připravena v konečné verzi.
 

 
 

TISKOVÁ ZPRÁVA ze dne 7.12.2004

 

Ústecký kraj se svými grantovými schématy uspěl

 

Grantová schémata, která Ústecký kraj předal k posouzení řídícímu orgánu Společného regionálního operačního programu (ŘO SROP), byla vyhodnocena jako rámcově přijatelná k financování. Hejtmana Jiřího Šulce o tom dopisem informovala náměstkyně ministra pro místní rozvoj Věra Jourová.

Ústecký kraj odeslal v říjnu ke kontrole dokumentaci k pěti grantovým schématům (grantová schémata v rámci opatření 1.1 podpora drobných podnikatelů, opatření 1.1 podpora malých a středních podnikatelů, opatření 3.2 sociální integrace v regionech, opatření 4.1.2 pro malé a střední podnikatele a grantové schéma v rámci opatření 4.1.2 pro veřejný sektor). Příslušné odbory krajského úřadu – garanti schémat - v současné době pracují na zapracování připomínek Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) tak, aby do poloviny prosince byla schémata připravena v konečné verzi.

Souběžně s tím Ústecký kraj připravuje spolu s MMR smlouvu o financování grantových schémat (předpokládá se, že bude podepsána v průběhu ledna příštího roku), poté kraj zveřejní  výzvy k předkládání projektů do jednotlivých grantových schémat. Na předložení projektů budou mít žadatelé minimálně dva měsíce od zveřejnění výzvy. S pokyny pro žadatele se zájemci budou moci seznámit již v průběhu prosince, kdy budou příslušné dokumenty zveřejněny na internetových stránkách Ústeckého kraje.

 

 

 

Vydala: Mgr. Romana Žatecká, tisková mluvčí Ústeckého kraje

Velká Hradební 48, 400 02 Ústí nad Labem

tel. 475 657 754, mobil 603 192 631

e-mail: zatecka.r@kr-ustecky.cz

 

 
Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 7.12.2004 / 7.12.2004 | Zveřejnit od-do: 7.12.2004-7.2.2005

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém