Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Veřejné zakázky a investice > Aktuality

 

Veřejné zakázky a investice - 2014

 
 
 
ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
16.10.2017Ústecký kraj v Litoměřicích uspořádal s partnery kulatý stůl na téma stavebnictví
Vedení Ústeckého kraje hledá další cesty, jak zlepšit spolupráci kraje s firmami zde působícími. Týká se to i stavebních firem, které se značnou měrou podílejí na realizaci investičních akcí kraje. Klíčovými otázkami spolupráce je zadávání veřejných zakázek a zajištění kvalifikovaných pracovníků. Ve spolupráci se Sdružením podnikatelů ve stavebnictví, Okresní hospodářskou komorou a Hospodářskou a sociální radou Litoměřicka proto Ústecký kraj uspořádal 5. října, v rámci dnů Techdays, Kulatý stůl ve stavebnictví.
Bc. Vít Hnízdil
22.9.2017Závod v Dubí se pyšní novou sklářskou vanou, urychlí výrobu
Nejmodernější technologie, hlavně zbrusu novou vanu na tavení skla, uvedla do provozu v závodu v Dubí na Teplicku americká společnost O-I Manufacturing (Owens-Illinois, Inc.). Má zlepšit a hlavně zrychlit výrobu čirých lahví a sklenic, kterých se ve zdejším závodě vyrobí 600 tisíc kusů denně.
Bc. Vít Hnízdil
24.3.2020Chcete mít přehledné informace denně ve svém e-mailu – přihlaste se do odběru novinek na webových stránkách Ústeckého kraje
Jednoduše si vytvoříte prostřednictvím registrace profil a každý den ráno vám přijdou novinky přehledně přímo do vaší e-mailové schránky. Je to snadné a navíc si můžete zvolit výběr, jaké aktuality chcete e-mailem dostávat.
Ing. Martin Volf
15.3.2017Ústecký kraj se radil s dodavateli stavebních prací o problematice pracovníků v tomto odvětví
Přesto, že v hodnocení férovosti a hospodárnosti zadávání veřejných zakázek byl Ústecký kraj v roce 2016 vyhodnocen na druhém místě, pouze s nepatrnou ztrátou na vítěze, hledá vedení kraje další cesty, jak zadávání veřejných zakázek dále zlepšit. Značnou část těchto zakázek tvoří stavební práce.
Bc. Vít Hnízdil
18.12.2014Obyvatelé mohou detailně sledovat hospodaření kraje pomocí nové aplikace
Na webových stránkách www.kr-ustecky.cz najdete novou aplikaci, ve které se můžete detailně seznámit s rozpočtem Ústeckého kraje. Každý si tak může prohlédnout výsledky hospodaření kraje a to ve všech oblastech. Aplikace zatím funguje ve zkušebním provozu, od 1. ledna pak bude spuštěna naplno.
Ing. Lucie Dosedělová
8.7.2014Hejtman si ve Štětí prohlédl i výrobnu papíru
Nové dopravní hřiště, zrekonstruované koupaliště nebo továrnu na výrobu papíru společnosti Mondi. To vše viděl při včerejší návštěvě Štětí hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Přijal pozvání starosty města Tomáše Ryšánka. Ten ho také spolu s místostarostou Miroslavem Andrtem při prohlídce města doprovázel.
Ing. Lucie Dosedělová
25.6.2014Jednání krajské hospodářské komory s ministrem průmyslu
V pondělí 23. června se v Ústí nad Labem uskutečnilo mimořádné zasedání představenstva Krajské hospodářské komory Ústeckého kraje s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem. Jednání se zúčastnil hejtman Oldřich Bubeníček a krajský radní Ladislav Drlý.
Ing. Lucie Dosedělová

Zobrazit výběr sloupců tabulky »


Související odkazy

 
Rozbalit celý strom složek dokumentů

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Veřejné zakázky a investice - 2014

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Veřejné zakázky a investice

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Eva Slavíčková

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém