Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Veřejné zakázky a investice


Cesta: Titulní stránka > Veřejné zakázky a investice

 

Důležité odkazy

 

Aktuálně

 • Stanovisko MMR k vyhlášce č. 169/2016 Sb.
  Dne 27.10.2017 bylo na stránkách MMR zveřejněno stanovisko k vyhlášce č. 169/2016 Sb., kterou se stanoví rozsah dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. viz. odkaz http://www.portal-vz.cz/cs/Aktuality/Stanovisko-MMR-k-vyhlasce-c-169-2016-Sb (1.11.2017)
  Téma: Aktuality
 • Ústecký kraj v Litoměřicích uspořádal s partnery kulatý stůl na téma stavebnictví
  Vedení Ústeckého kraje hledá další cesty, jak zlepšit spolupráci kraje s firmami zde působícími. Týká se to i stavebních firem, které se značnou měrou podílejí na realizaci investičních akcí kraje. Klíčovými otázkami spolupráce je zadávání veřejných zakázek a zajištění kvalifikovaných pracovníků. Ve spolupráci se Sdružením podnikatelů ve stavebnictví, Okresní hospodářskou komorou a Hospodářskou a sociální radou Litoměřicka proto Ústecký kraj uspořádal 5. října, v rámci dnů Techdays, Kulatý stůl ve stavebnictví. (16.10.2017)

 • Dne 12. 10. 2017 byly nově přidány nové dokumenty
  ve složce dokumentů VZMR do 500 tis. Kč bez DPH i od 500 tis. Kč bez DPH byly nově přidány vzory dokumentů pro Zahájení výběrového řízení, Zápis o posouzení a hodnocení a Vyhodnocení výběrového řízení pro případy, kdy by se zadavatel rozhodl, že komise provede nejprve hodnocení nabídek a teprve poté provede posouzení nabídky nejméně u toho dodavatele, který se v rámci provedeného hodnocení umístí na 1. místě. (12.10.2017)
  Téma: Aktuality
 • Závod v Dubí se pyšní novou sklářskou vanou, urychlí výrobu
  Nejmodernější technologie, hlavně zbrusu novou vanu na tavení skla, uvedla do provozu v závodu v Dubí na Teplicku americká společnost O-I Manufacturing (Owens-Illinois, Inc.). Má zlepšit a hlavně zrychlit výrobu čirých lahví a sklenic, kterých se ve zdejším závodě vyrobí 600 tisíc kusů denně. (22.9.2017)

 • Platnost smluv veřejných zakázek vs. registr smluv s platností od 1.7.2017
  od 1.7.2017 došlo ke změně v platnosti/účinnosti smluv uzavíraných na základě veřejných zakázek v závislosti na registru smluv. Tedy od 1.7.2017 je smlouva platná jejím podpisem, ale ÚČINNÁ až jejím ZVEŘEJNĚNÍM V REGISTRU SMLUV. Je tedy nutné toto vzít v potaz. Doporučujeme ve smlouvě tuto skutečnost uvádět, stejně tak i skutečnost, kdo si její zveřejnění bere na zodpovědnost a jakým způsobem její zveřejnění oznámí druhé straně. Na základě této skutečnosti bylo v jednotlivých formulářích nahrazeno názvosloví "od podpisu smlouvy" za "od nabytí účinnosti smlouvy". (31.7.2017)
  Téma: Aktuality
 
 
 
 

Tematická nabídka: Veřejné zakázky a investice

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Eva Slavíčková

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém