Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Ústecký kraj investoval do Střední školy zahradnické a zemědělské A. E. Komerse v Děčíně

 
Libverda
Střední škola zahradnická a zemědělská A. E. Komerse v Děčíně – Libverdě na konci loňského roku zrekonstruovala sociální zařízení v celém areálu školy. Na prohlídku investice pozval hejtmana Ústeckého kraje ředitel Libor Kunte s tím, že chtěl především poděkovat kraji za finanční podporu při této rekonstrukci.
Tisková zpráva ze dne 8. ledna 2018
 

 
 

„Jsem moc rád, že zde na škole máte moc hezky opravené sociální zařízení. Ač se to nezdá, i tyto prostory dotváří pro člověka příjemnou atmosféru na škole. Chtěl bych také říct všem žákům, aby si vážili toho, na jaké škole získají vzdělání a aby jej pak dokázali v praxi využít,“ přednesl k žákům řeč hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.   

Prohlídky školy a sociálního zázemí se zúčastnila za Ústecký kraj také Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost, Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství, mládež a sport a Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy.

Za dva roky oslaví instituce až neuvěřitelných 170 let od založení. Podle ředitele Libora Kunteho by se škola měla dočkat do té doby ještě vymalování všech chodeb. Co už je naopak hotové, jsou nově zrekonstruované stáje (rok 2015).


01
K přítomným žákům školy promluvil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček.

02
Přestřižení pásky provedli (zleva): Petr Šmíd, náměstek hejtmana pro školství, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a Libor Kunte, ředitel děčínské školy.

03
Prostory sociálního zařízení si prohlédly i Dagmar Waicová, vedoucí odboru školství, mládež a tělovýchova a Radmila Krastenicsová, předsedkyně výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost (vpravo).

 

04
Nově zrekonstruované prostory.

 

05

 

06

 

 

 


 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 8.1.2018 / 8.1.2018 | Zveřejnit od: 8.1.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém