Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Vítěz soutěže EY Podnikatel roku 2017 Ústeckého kraje obdržel trofej

 
po
Společnost EY za podpory hejtmana Ústeckého kraje, Oldřicha Bubeníčka, vyhlásila na konci ledna vítěze soutěže EY Podnikatel roku 2017 Ústeckého kraje. Stal se jím Martin Hausenblas, majitel společnosti ADLER International, a.s., jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců a dovozců reklamního textilu a zároveň zakladatel společnosti Liftago, populární aplikace na objednání taxi v několika městech v České republice i v zahraničí.
 

 
 

„Každý, kdo se vydal na dráhu samostatného podnikání, musí mít určité vlastnosti a předpoklady, pokud má být úspěšný. Dobrý podnikatelský záměr, pracovitost, schopnost rozhodování, píle a vytrvalost jsou základními předpoklady pro úspěch. Již třetím rokem nabízíme dotace pro začínající podnikatele. Uvědomujeme si, jak těžké je sehnat finance do začátku podnikání,“ uvedl Oldřich Bubeníček, hejtman Ústeckého kraje.

„Podnikání je velká odpovědnost. Odpovědnost vůči zaměstnancům firmy, odpovědnost vůči klientům, obchodním partnerům a vůči okolí. Proto Ústecký kraj pravidelně vyhlašuje Cenu za společenskou odpovědnost firem, institucí i veřejnoprávních subjektů. Aktivity firem dnešního oceněného podnikatele roku 2017 by v soutěži o společenskou odpovědnost jistě obstály,“ řekl při předávání trofeje radní Ústeckého kraje Zdeněk Matouš.

Porota soutěže EY Podnikatel roku vybírá vítěze dle mezinárodně platných hodnotících kritérií, mezi něž patří i společenská prospěšnost a podpora regionu, v němž podnikatel působí. Podle slov Martina Hausenblase bije jeho srdce pro Ústecký kraj a intenzivně pracuje na tom, aby se Ústí nad Labem stalo centrem čistých technologií, Silicon Valley České republiky.

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února 2018 v Praze. Soutěž se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky.

Podrobnosti o soutěži a o vítězi naleznete ZDE.

po
Radní Zdeněk Matouš předává trofej Martinu Hausenblasovi

po

po


 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 1.2.2018 / 1.2.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Média

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Lucie Dosedělová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém