Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Hlavní web > Krajský úřad > Dotazy a odpovědi dle zákona č. 106/1999 Sb.

 
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, ze dne 6. 9. 2017.
 

Odkazy


 
 

Dotaz žadatele (doslovný výňatek):

„Podle výše uvedeného zákona o svobodném přístupu k informacím vás žádám jako povinný subjekt o poskytnutí těchto informací:

1. Zápisy výběrových komisí z výběrových řízení na funkce ředitele muzeí ve správě Ústeckého kraje, ve kterých jsem byl radou kraje opakovaně ustanoven členem výběrové komise. Jedná se o Regionální muzeum v Teplicích a Oblastní muzea v Mostě a Litoměřicích. Data konání výběrových řízení nemohu přesně uvést vzhledem k stažení materiálů po jednání komisí, agenda je k dispozici na odboru kultury a památkové péče.

2. Návrh svodného odboru kultury a památkové péče Ústeckého kraje, předložený Radě Ústeckého kraje k jednání dne 28. 6. 2017 (Usnesení č. 061/18R/2017 Personální záležitosti příspěvkových organizací v oblasti kultury a památkové péče – výběrová řízení), kterým odbor navrhl hlasovat při projednávání zápisu výběrové komise z 21. 8. 2017 z navržených uchazečů jako první o xxxx.".  

Odpověď:

Požadovaná informace pod body 1. i 2. v žádosti o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů byla žadateli poskytnuta zasláním požadovaných dokumentů.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Mgr.Sylva Smutná
Vytvořeno / změněno: 5.10.2017 / 5.10.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém