Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > NOVÁ KVALITA > Fotogalerie

 
 
 

 

 

 

Logo ERDF a Cíl3 

 

 

 

 

 

 

„KRUŠNÉ HORY V NOVÉ KVALITĚ“

aneb      „Přilákejme turisty do Krušných hor“

 

Dne 21.6.2011 se na Klínech v Hotelu Emerán uskutečnil workshop,  který pořádal Ústecký kraj v rámci realizace projektu „Česko-saský turistický region – NOVÁ KVALITA“. Účelem  workshopu bylo seznámení účastníků s průběhem realizace projektu, jehož hlavním cílem je propagace české a saské části Krušných hor jako společné turistické destinace.

     Workshop zahájila paní Ing. Jana Nedrdová, vedoucí oddělení strategie a také vedoucí projektového týmu. Poté předala slovo paní Kateřině Suché, ředitelce destinační agentury, která ve své prezentaci představila činnost Destinační agentury Krušné hory o.p.s., jejímž cílem je jednotná propagace Krušných hor jako turisticky zajímavé  destinace. Dále Ing. Nedrdová informovala přítomné o průběhu realizace projektu, o jednotlivých aktivitách zaměřených na podporu turistického ruchu v regionu. Byl představen koncept nových česko-saských webových stránek, velmi atraktivní částí webu bude  interaktivní mapa  česko-saského Krušnohoří, do které budou v mapových vrstvách zaneseny turistické trasy – pěší i cyklotrasy a dále turisticky zajímavé cíle na obou stranách hranice. Slečna Ing. Zdeňka Umlaufová, odborný pracovník marketingu projektu, seznámila účastníky workshopu s průběžnými výsledky dotazníkového šetření, které proběhlo také v rámci projektu. Po krátké přestávce se přešlo k diskuzi. Jejím hlavním tématem bylo prodiskutování jednotlivých forem propagace Krušnohoří, neboť společným cílem nás všech je zvýšení počtu turistů v Krušných horách. Nazávěr paní Bc. Alexandra Zdeňková, specialista řízení marketingové koncepce, představila připravovanou Marketingovou kampaň – plánované způsoby propagace projektu(outodoorová, tištěná a internetová reklama).     

     Workshop byl úspěšný a zúčastnilo se ho zhruba 30 lidí. Účastníky workshopu byli zástupci veřejného sektoru obcí a měst, turistická informační centra  a dále zástupci soukromého sektoru, kteří v oblasti turistického ruchu v regionu podnikají.   

 

 

 

 

 
 
 
 

Odkazy

 

Kontext

Umístění: Galerie > NOVÁ KVALITA > Workshop 21.6.2011 - Klíny

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém