Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje > Aktuality

 

Zářijové změny jízdních řádů v Ústeckém kraji

 
upoutávka změny jř
Největší změny jízdních řádů čekají cestující jako každoročně až v prosinci, přesto se už od září musí připravit, že při pravidelné čtvrtletní úpravě jízdních řádů dojde k několika změnám.
 

 
 

Týkat se budou hlavně zelených linkových autobusů a to ve třech oblastech:  

Na Litvínovsku a Bílinsku 

se od 3. září na lince 498 objeví nové večerní spoje v úseku Teplice – Bílina v pracovní dny. Vybrané spoje z úsekuTeplice – Bílina budou přeřazeny na linku 503 přes Ohníč. Na lince 503 se rozšíří doprava o odpolední a večerní spoje. Linka 525 pojede nově po trase Litvínov – Mariánské Radčice – Braňany a nebude již jezdit v úseku Mariánské Radčice – Loučná. Na linkách 499, 506, 508 se v jízdních řádech objeví nové spoje - k jejich zajištění dopravci využijí dosavadní manipulační jízdy. 

Na Teplicku 

budou od 4. 9. noční linky 802 a 803 nově stavět na více zastávkách po Teplicích. (Změny budou také v MHD v Teplicích a Bílině

Na Litoměřicku 

se na lince 637 zlepšuje doprava ke škole v Terezíně a přidává se dopolední spoj do menších obcí. U linky 638 se zlepší možnost dopravy do Litoměřic k zastávce u pošty, do Pokratic ke kapličce a do Radešína. U autobusů linky 646 pojedou nově večerní spoje jako přípoje od autobusu ze směru od Prahy.  Na lince 672 dochází ke zvýšení počtu spojů a z Dušníků do Roudnice nad Labem. Se zelenými autobusy číslo 683 se od září dostanete častěji do Předonína i do Roudnice. U linky 684 se zlepšuje návaznost na trasu Roudnice-Mělník a doprava do zastávky Litoměřice, u pošty. Na lince 685 jede nový spoj v 10:52 z Libochovic do Budyně a na lince 711 nový spoj v 9:10 z Budyně do Mšeného-lázní a v 15:12 z Peruce do Loun.

Od září se mění jízdní řády jedné ze sedmi tarifně zaintegrovaných městských doprav v systému DÚK – MHD ve Varnsdorfu. Linka MHD číslo 191 nově vede kolem Kauflandu a nezajíždí k mlékárně. Přesunuje se zastávka Kamenická a název nynější zastávky Varnsdorf Velveta 03 se změní na Varnsdorf Kaufland. V jízdním řádu dojde k drobným časovým posunům.

 
Zodpovídá: Ing. Magda Pejšová
Vytvořeno / změněno: 31.8.2017 / 31.8.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém