Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 

Nacházíte se v sekci: Zdravotnictví


Cesta: Titulní stránka > Zdravotnictví

 


Aktuálně

 • Cena Makropulos za rok 2017
  Dovolujeme si Vás informovat o slavnostním předávání Ceny Makropulos 2017 a možnosti podání návrhů na udělení této ceny. (14.8.2017)
 • Ústecká nemocnice už má kompletně opravený stacionář pro onkologické pacienty
  V areálu V Podhájí ústecké nemocnice je pro pacienty připraven zbrusu nový stacionář pro ambulantní podání chemoterapie. Slavnostního otevření se zúčastnil i náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák. Onkologické oddělení ústecké Masarykovy nemocnice, je součástí Komplexního onkologického centra, které sídlí právě v Ústí nad Labem a spolu s chomutovskou pobočkou je jedním ze třinácti komplexních onkologických center v České republice. (4.8.2017)

 • Dohoda o partnerství v projektu "Zvýšení bezpečnosti pacienta při operačních výkonech"
  Číslo smlouvy: 17/SML2630/PaS/ZD
  Doba povinného vyvěšení 31. 12. 2021 (24.7.2017)
 • Jednání o převodu Lužické nemocnice budou dál pokračovat, Rumburk provádí důkladný audit
  Rumburské nemocnici svitne naděje na lepší zítřky. Na půdě Krajského úřadu Ústeckého kraje podepsal dne 20. července hejtman Oldřich Bubeníček (za Ústecký kraj) se starostou města Rumburk Jaroslavem Sykáčkem Memorandum o zajištění zdravotních služeb ve Šluknovském výběžku společností Lužická nemocnice a poliklinika, a. s. Akce se zúčastnil také Stanislav Rybák, náměstek hejtmana, Petr Severa, vedoucí odboru zdravotnictví a Karel Schäfer, předseda představenstva Lužické nemocnice a polikliniky. (21.7.2017)

 • Ústecký kraj požádá ministerstvo o dotaci na mzdy sester, s postupem ministerstva ovšem nesouhlasí
  Rada Ústeckého kraje dnes rozhodla o podání žádosti o poskytnutí státní dotace na financování zvýšení odměňování zdravotnických pracovníků bez dohledu pracujících ve směnném nebo nepřetržitém provozu v rámci dotačního programu MZČR Dotační program ke stabilizaci vybraných zdravotnických nelékařských pracovníků ve směnném provozu. (19.7.2017)

 
 
 
 

Tematická nabídka: Zdravotnictví

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Petr Severa

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém