Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

10.11.: Místní Info den projektu CLUSTERS-CORD

 
 

 
 

Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na místní Info den projektu Clusters - Cord 

Dne 10. listopadu se uskuteční místní Info den mezinárodního kooperačního projektu Clusters – Cord. Zájemci naleznou v této zprávě informace o programu, ale také jak a kde se na akci přihlásit. (Klastry jsou místní koncentrace vzájemně propojených firem a institucí v konkrétním oboru.)

Touto cestou bychom rádi pozvali zájemce o klastrovou politiku, manažery klastrů, zájemce o členství v klastrech či veřejnou správu a politické iniciativy na Místní info den projektu Clusters - cord, který se bude konat ve středu 10. listopadu 2010 od 9.00 hodin na Krajského úřadu Ústeckého kraje, budova A, 2. patro, zasedací sál č. 208.  Akce se uskuteční pod záštitou hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové a ve spolupráci s Národní klastrovou asociací. Projekt je finančně podpořen z ERDF v rámci Operačního programu Střední Evropa.

 

Více informací na http://www.rra.cz/?a=akt&p=04_10_10_cord

Přihlásit se můžete na:

Online přihláška: http://www.rra.cz/konf/

Přihláška k tématickým kulatým stolům: http://doodle.com/participation.html?pollId=s3tpckdv2migx5c3

E-mail: knezkova@rra.cz

Tel.: +420 476 206 538 210

Čím bude návštěva této akce pro Vás přínosem?

Navázání spolupráce mezi jednotlivými klastry v ČR; možnost stát se členem nadnárodního klastru; přímý kontakt s potenciálními partnery, politickými iniciativami v ČR, zástupci akademické a podnikatelské sféry; tematická diskuze o přínosech, potřebách a výměně zkušeností; novinky z klastrové politiky; účast oborově blízkých klastrů u kulatých stolů; příklady z dobré praxe.

 

Popis projektu

CLUSTERS-CORD je mezinárodním kooperačním projektem zaměřeným na společné hledání odpovědi na otázku, jak zvýšit možnosti regionálního rozvoje klastrů a to vytvořením evropského metaklastru, který zabezpečí výměnu nejlepších zkušeností a přímou spolupráci partnerů z jednotlivých zemí a tím zvedne konkurenceschopnost Centrální Evropy v klíčových oblastech průmyslu. Projekt je zaměřen na předem definovaná odvětví, která byla stanovena v přípravné fázi partnery: mobilita a logistika, ICT, automobilový průmysl a letectví, cestovní ruch, lékařské vědy, energetika a životní prostředí, profesionální servis, výrobní technologie, dřevozpracující průmysl a zpracování potravin.

Mgr. Dana Krejsová

vedoucí projektu (krejsova@rra.cz, tel. 475 200 016)

 

 
Zodpovídá: Mgr. Zbyněk Šebesta
Vytvořeno / změněno: 3.11.2010 / 3.11.2010 | Schváleno / Zrušeno: 3.11.2010 / 20.11.2010

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Média - OMK > Pozvánky
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém