11. 11. – pietní akt v ústeckých Městských sadech ke Dni válečných veteránů

Vážení kolegové,

dovoluji si Vás srdečně pozvat na pietní akt ke Dni válečných veteránů, který se odehraje v nově opravených Městských sadech v Ústí nad Labem. Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová položí v tento významný den věnec k Pomníku obětem fašismu a pronese krátkou řeč. Spolu s ní se akce zúčastní plk. gšt. Ing. Rostislav Domorák, ředitel KVV ÚL a další významní hosté.

Organizátorem akce je Krajské vojenské velitelství v Ústí nad Labem. Spoluorganizátorem je Československá obec legionářská. Jedná se o slavnostní akt, jehož účelem je uctění památky válečných veteránů. Pozváni byli členové Československé obce legionářské, zástupci vedení ČSOL, zástupci Krajského vojenského velitelství v Ústí nad Labem, zástupci města Ústí nad Labem a zástupci Ústeckého kraje.

Pietní akt bude zahájen ve čtvrtek 11. listopadu v 11 hodin u pietního místa (Pomník obětem fašismu).

Těšíme se na Vaši účast!

Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá