13.08.2008 - Podepsání prvních smluv z ROP Severozápad

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.

Vážené redakce,

ve středu 13.srpna 2008 v 11.30 hodin budou v zasedací místnosti č.740 hlavní budovy Krajského úřadu Ústeckého kraje slavnostně podepsány a předány smlouvy o poskytnutí dotace z Regionálního operačního programu Severozápad pro projekty rekonstrukce silnic v Ústeckém kraji (čtyři  projekty rekonstrukce silnic II. a III. třídy v celkovém objemu více než 730 milionů korun). Za poskytovatele dotace podepíše smlouvu předseda Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad Jiří Šulc. Za Ústecký kraj smlouvy převezme člen Rady Ústeckého kraje René Budjač. Bezprostředně po podpisu smluv bude následovat krátká tisková konference, které se vedle představitelů Ústeckého kraje zúčastní také ředitel Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad Petr Vráblík. Na tuto akci Vás srdečně zveme.

Zodpovídá: František Janačík
Vytvořeno / změněno: 11.8.2008 / 11.8.2008 | Zveřejnit od-do: 11.8.2008-14.8.2008