Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Kultura a památková péče

 

17. Dny české a německé kultury s Ústeckým krajem v Drážďanech

 
dre
V sobotu 24. října 2015 se Ústecký kraj prezentoval v rámci 17. Dnů české a německé kultury v Drážďanech. V průběhu celého dne se mohli návštěvníci nákupního komplexu Centrum Galerie seznámit s turistickou nabídkou a zajímavostmi našeho regionu. Krajský stánek společně s Destinačními agenturami Krušné hory a České Švýcarsko připravil množství propagačních materiálů v německém jazyce a nechyběla ani ochutnávka regionálních specialit. Od nákupního shonu odváděl kolemjdoucí i netradiční kulturní program, který zajišťoval folklorní soubor Lužičan z Krásné Lípy.
 

 
 

Ústecký kraj je letošním partnerem festivalu, který bude téměř celý měsíc probíhat zvláště na území Euroregionu Elbe/Labe. Již ve středu byl festival zahájen slavnostním koncertem v ústeckém divadle, kde společně se Severočeskou filharmonií Teplice vystoupilo lipské rockové trio Stilbruch. Od čtvrtka 22. října pak mohou zájemci o profesionální i amatérskou fotografii shlédnout výstavu v Muzeu města Ústí nad Labem, která nese název „Společný prostor / Gemeinsamer Raum“.

Festival přináší bohatou podzimní nabídku plnou kultury na obou stranách hranice. Řadu akcí podpořil Ústecký kraj ve spolupráci s NET4GAS.

Bližší informace a program festivalu lze najít na www.dcnk.cz.

Připravil: odbor KP

dre

dre

dre

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 26.10.2015 / 26.10.2015

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Kultura a památková péče

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce: Karina Strnadová

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém