18.08.2008 - Představení výpravy Ústeckého kraje na Paralympijské hry v Pekingu

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.

Vážení kolegové,

zveme vás dne 18. srpna 2008 v 11.00 do Ústí nad Labem, na prostranství před sídelní budovou Krajského úřadu, na slavnostní představení 12 sportovců z Ústeckého kraje, kteří budou v Pekingu reprezentovat naší zemi v Českém paralympijském týmu. Při příležitosti ustavení krajské Paralympijské výpravy bude sportovcům předán minibus WV Crafter včetně vleku, který byl pořízen z dotace Ústeckého kraje. Vedle sportovní výpravy budou na místě hejtman Jiří Šulc, jeho náměstek Petr Fiala, výkonný předseda Českého paralympijského výboru František Janouch, starosta Dubí Petr Pípal a další hosté. Na tuto akci jste co nejsrdečněji zváni.

Zodpovídá: František Janačík
Vytvořeno / změněno: 13.8.2008 / 13.8.2008 | Zveřejnit od-do: 13.8.2008-19.8.2008