18.9.2009 - Slavnostní zahájení MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV SBORŮ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ SH ČMS V POŽÁRNÍM SPORTU 2009

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.

Vážení kolegové,

dovolujeme si vás pozvat na slavnostní zahájení MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV SBORŮ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ SH ČMS V POŽÁRNÍM SPORTU 2009, které se uskuteční v pátek 18. září 2009 od 18.00 hod na Městském fotbalovém stadionu v Ústí nad Labem (ul. Masarykova 228).

Soutěž v požárním sportu pořádá Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska ve spolupráci s Ústeckým krajem, Magistrátem města Ústí nad Labem, Krajským sdružením hasičů Ústeckého kraje a HZS Ústeckého  kraje.

Za Ústecký kraj se slavnostního zahájení akce  zúčastní hejtmanka Jana Vaňhová, která nad jejím pořádáním převzala osobní záštitu.

Těšíme se na vaši účast!

Zodpovídá: Bc. Lucie Jarolímková
Vytvořeno / změněno: 15.9.2009 / 15.9.2009 | Zveřejnit od-do: 15.9.2009-23.9.2009

Kontext