Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje

2. setkání regionnálních stakeholderů

25. 2. 2020, Ústí nad Labem

V únoru zorganizoval Ústecký kraj druhé regionální setkání stakeholderů. Jednání se zúčastnili zástupci Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, Inovačního centra Ústeckého kraje, Czech Investu a Ústeckého kraje. V úplném úvodu byli stakeholdeři seznámeni s aktuální fází, ve které se projekt nyní nachází. Dále byla diskutována současná hlavní aktivita projektu - návrh ekosystému pro Průmysl 4.0.

V další fázi jednání byla plánována studijní cesta do rakouského Lince. Studijní cesta by se měla uskutečnit v březnu 2020 pod vedením projektového partnera z Rakouska. Tématem studijní cesty jsou "soft" faktory Průmyslu 4.0 (zejména lidské zdroje).

rsm

Vhledem k vývoji současné situace se šířením onemocnění COVID-19 je březnový termín studijní cesty zrušen. Předběžně je navrhnut termín v květnu 2020.

ECOS4IN

Zodpovídá: Bc. Kateřina Zoulová