29.8. a 1.9.2008 - Návštěva Gymnázia Teplice a Hotelové školy Teplice

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.

Vážení kolegové,

v pátek 29. srpna 2008 ve 13.00 hod navštíví náměstek hejtmana Ústeckého kraje Petr Fiala Gymnázium v Teplicích. Na této škole byla dokončena investiční akce rozšíření sportovního areálu. Byla zde vystavěna atletická dráha s umělým povrchem, uvnitř které je umístěno hřiště s umělou trávou na míčové hry. Součástí tohoto areálu je i prostor pro ostatní atletické disciplíny .

V pondělí 1. září 2008 v 8.00 hod v teplickém Domě kultury slavnostně zahájí pan náměstek Fiala  nový školní rok 2008/2009 studentů Hotelové školy Teplice, odkud se v 9.30 hod přesune do areálu této školy.

V areálu Hotelové školy v Teplicích byla dokončena investiční akce rekonstrukce hygienických zařízení a za finanční spoluúčasti Severočeských dolů, a.s. zde bude zahájena rekonstrukce stávající a výstavba nové tělocvičny pro víceúčelové využití, zejména pro provozování míčových her.

Na obě akce jste srdečně zváni!

Zodpovídá: administrátor
Vytvořeno / změněno: 28.8.2008 / 28.8.2008 | Zveřejnit od-do: 28.8.2008-1.9.2008