Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média > Tiskové informace

 

5. celostátní florbalový turnaj dětských domovů zná již své vítěze

 
11
Finále turnaje, který se konal pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka dne 27. 4. 2013 v hale UJEP v Ústí nad Labem, zahájila ředitelka DD Střekov Hana Melzerová spolu s Dagmar Waicovou předsedkyní Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Zastupitelstva Ústeckého kraje.
 

 
 

Hrálo se v duchu fair play. Semifinálových klání se zúčastnilo 21 týmů, z nichž do finále postoupilo jen osm nejlepších.

Stejně jako v loňském roce se i letos stal vítězem Dětský domov Hora sv. Kateřiny, druhé místo obsadil  DD Dlažkovice a překvapivé třetí místo vybojoval DD Severní Terasa Ústí nad Labem. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Martin Č. z DD Dlažkovice a nejlepším brankářem se stal Ladislav K. z DD Hory sv. Kateřiny.

Vyhodnocení proběhlo na hradě Střekově. Ceny předávala poslankyně Gabriela Hubáčková, Jan Eichler, člen Rady města Ústí nad Labem a ředitel DDM, kastelán hradu Pavel Kučaba a paní ředitelka DD Hana Melzerová. Ceny věnovala sklárna Rückl z Nižboru, Jednadvacítka – prodejna florbalového vybavení, Veseta s.r.o., HAINZ medaile, Astorie, a.s., BURG - Schliessysteme s.r.o., Orinox, Ústecký kraj, Saltek, HC Litoměřice, TYTAN profesionál.

Turnaj oživila vystoupení mažoretek ze ZŠ Husova ÚL, cheerleaders ze ZŠ Nová ÚL, taneční skupiny LION ze ZŠ Předlice a TET z DD na Střekově.

 

Připravil: OTI

1m
1 místo - DD Hora sv. Kateřiny

2m
2. místo - DD Dlažkovice

3m
3. místo - DD Severní Terasa

po
Předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Dagmar Waicová "střežila" poháry pro vítěze

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 9.5.2013 / 9.5.2013

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém