Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

50 milionů od Nadace ČEZ a Severočeských dolů na investice do krajského školství

 
logo ÚK
I v letošním roce pokračovala úzká spolupráce Ústeckého kraje s několika významnými firmami a podniky, s nimiž má Ústecký kraj uzavřeny smlouvy o vzájemné spolupráci. Finance, které podnikatelské subjekty věnují rozvoji Ústeckého kraje, jsou určeny do mnoha oblastí našeho regionu. To je příklad součinnosti kraje se Skupinou ČEZ - Nadací ČEZ a Severočeských dolů.
 

 
 

V rámci programu Nadace ČEZ „Podpora regionů“ se v letošním roce, za přispění nadace částkou 25 milionů korun, dočkala modernizace příspěvková organizace Ústeckého kraje -  SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ Chomutov  a to na projekt „Úprava pracoviště Černovická na přestěhování truhlárny“. Tento projekt byl Nadací ČEZ podpořen už v roce loňském a letos se v něm pokračovalo.

Stejnou částku, tedy 25 mil. Kč, věnovaly v letošním roce Ústeckému kraji také  Severočeské doly, a.s., konkrétně na podporu výstavby školní tělocvičny Střední lesnické školy a Střední odborné školy, Šluknov. 

Spolupráce s oběma subjekty, včetně finanční podpory,  bude pokračovat i v roce příštím a Ústecký kraj za ni tímto velice děkuje.  

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 20.12.2017 / 20.12.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém