8.9.2008 - 1. krajské dožínkové slavnosti v Peruci

K dnešnímu datu mimo interval pro zveřejnění na webu.

Vážení kolegové,

dovolujeme si vás pozvat na tiskový briefing v pondělí 8. září 2008 v 13.00 hodin do jednací místnosti ve foyer budovy „A“ Krajského úřadu Ústeckého kraje ve 2. patře. Hejtman Jiří Šulc, člen krajské rady Antonín Terber a starosta městyse Peruc Antonín Lanc představí program 1. krajských dožínkových slavností. Pořádání Dožínek Ústeckého kraje, které proběhnou pod záštitou hejtmana Jiřího Šulce dne 13. září v městysi Peruci, podpořil Ústecký kraj částkou 700 tisíc korun. Součástí tiskového briefingu je také ochutnávka některých potravinářských výrobků, přihlášených do soutěže „Potravinářský výrobek Ústeckého kraje“.

Těšíme se na vaši účast!

Zodpovídá: František Janačík
Vytvořeno / změněno: 4.9.2008 / 4.9.2008 | Zveřejnit od-do: 4.9.2008-9.9.2008