Cesta: Titulní stránka > Média > Pozvánky

8. 9. - POZVÁNKA na natáčení seriálu Zrádci

Vážení novináři,

srdečně Vás zveme na další natáčení, které je realizováno s podporou Filmové kanceláře Ústeckého kraje a ve spolupráci s Českou televizí.

V neděli 8. září 2019 v 10 hodin budete mít jedinečnou možnost zúčastnit se natáčení seriálu Zrádci, které bude probíhat v unikátních prostorách bývalých Městských lázních v Chomutově (Městské lázně, Farského 430 01, 430 01 Chomutov). Na místě bude prostor pro fotografování i rozhovory s herci. Těšit se můžete na Lenku Krobotovou, Igora Bareše, Rosťu Nováka, Martina Havelku, Petra Fraňka a producenta a režiséra Viktora Tauše.

Ten po divácky mimořádně úspěšném Vodníkovi natáčí krimi sérii Zrádci. V ní zavede diváka do zákulisí obchodu s pervitinem v České republice. Kromě několika lokací v Německu a Polsku natáčí tvůrci v Praze, Chomutově, Liberci, Smržově, Sychrově a v Hrabyni a poslední klapka padne 2. října. Scénář Zrádců napsal Miro Šifra a hlavních rolí se zhostili Lenka Krobotová, Cyril Dobrý, Václav Neužil a David Novotný.

V případě zájmu potvrďte prosím svou účast do 3. září na adresu: matuscinova.h@kr-ustecky.cz  Bez akreditace Vaše účast nebude akceptována. Pokud máte zájem o rozhovor s konkrétním hercem/ tvůrcem (ne jen o reportážní výstup), uveďte prosím svůj požadavek, aby bylo možné vše časově zorganizovat.

Těšíme se na Vás.

Zodpovídá: Mgr. et Mgr. Magdalena Fraňková