Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

9. ročník celostátní soutěže Prodavač 2014

 
1
Střední škola obchodu, řemesel a služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, p. o. uspořádala již 9. ročník celostátní odborné soutěže Prodavač 2014. V praktickým a teoretických dovednostech a znalostech zápolilo 49 žáků ze 14 škol z celé České republiky.
 

 
 

Mezi nejatraktivnější  disciplíny patřilo určování vzorků zboží, dále balení zákusků a vážení. V kategorii  2. ročníků obhájila žákyně Šárka Dvořáková z pořádající školy loňské prvenství, za  1. ročník obsadila Zdeňka Divišová 5. místo, a v  kategorii 3. ročníků obsadil Antonín Rohan ze SŠ technické, gastronomické a automobilní v Chomutově 2. místo.  

Význam této tradiční akce zdůraznila i přítomnost hostů, jako byli např. Ludislava Poupalová a Miroslav Vacek v čele delegace z Krajského úřadu Ústeckého kraje, Miloslava Válková, starostka MO Ústí nad Labem-Neštěmice, pracovnice  OSPO v čele s předsedkyní Renátou Buriánovou, ředitel firmy INPEKO, s. r .o. Miroslav Kubín, zástupci z Úřadu práce i z partnerské školy F+U Chemnitz a další.

Připravil:

RNDr. Mgr. Dušan Erban,

zástupce ředitele pro praktické vyučování Vzdělávací středisko KEPLEROVA

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

 

1

Šárka Dvořáková z pořádající školy přebírá z rukou ředitele pořádající školy Mgr. Pavla Caitamla pohár pro vítěze 2. ročníků. Slavnostnímu aktu přihlíží ředitelka soutěže paní Dagmar Stará.

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 16.4.2014 / 16.4.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém