Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Akce „Daruj hračku“ proběhne letos v Ústí nad Labem od 1. do 8. prosince

 
dd
Český rozhlas ve spolupráci se společností Tango Havlíčkův Brod pořádá již 12.ročník celorepublikové sbírky hraček pro dětí žijících v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích. V Ústí nad Labem se sbírka uskuteční v budově Českého rozhlasu Sever, ul. Na Schodech 10, od středy 1. prosince do středy 8. prosince 2010 vždy mezi 8.00 a 17.00 hodinou.
 

 
 

Dárky, které se shromáždí pod stromečkem v budově Českého rozhlasu Sever, udělají radost dětem z dětského domova v Ústí nad Labem na Severní Terase, který je příspěvkovou organizací Ústeckého kraje. Na Štědrý večer tam udělají radost všem dětem, kteří nemají to štěstí se na Vánoce sejít u stromečku se svojí rodinou. Zástupci dětského domova si dárky převezmou po ukončení sbírky, ve čtvrtek 9. prosince ve 13 hodin.

V případě, že by v rámci celorepublikové sbírky někdo rád obdaroval konkrétní dítě, uveřejnil Český rozhlas na svých stránkách www.rozhlas.cz/hracky seznam 1 370 dětí  s uvedením jejich znevýhodnění a jejich dvě přání, která by od Ježíška chtěly splnit.

Dárci mohou svůj dárek buď poslat do 13. prosince na adresu Český rozhlas, Vinohradská 12, 120 00 Praha 2 (dárek musí být zřetelně označený jménem a kódem dítěte spolu s názvem dětského domova či zařízení), nebo ho může do 8. prosince přinést do budovy Českého rozhlasu Sever.

Všechny dárky budou poté shromážděny a roztříděny v Praze a odsud poputují do Havlíčkova Brodu, kde budou 17. prosince 2010 na slavnostním galaprogramu předány zástupcům jednotlivých domovů, ústavů i stacionářů.

Organizátoři sbírky na základě zkušeností z minulých ročníků prosí, aby byly darované věci nové nebo v takovém stavu, aby je bylo možné dětem předat.

Všem, kteří sbírku podpoří a projeví svou laskavost, patří velké poděkování.

 

 Připravil Český rozhlas Sever, produkce a marketing

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 30.11.2010 / 30.11.2010

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém