Cesta: Titulní stránka > Doprava Ústeckého kraje > Aktuality

Zobrazeno je 11 z celkem 136 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >

ZměněnoNázev a anotaceZodpovídá
9.12.2011Schéma autobusových a trolejbusových linek v centru Ústí nad Labem
V souvislosti se změnou jízdních řádů a linek vedených do Ústí nad Labem se s platností od 11.12.2011 upravuje uspořádání staničení linek v centru města Ústí nad Labem.
26.10.2011Zrušení autobusového nádraží v Ústí nad Labem od 1.11.2011
V souvislosti s ukončením provozu autobusového nádraží v Ústí nad Labem, informujeme o přijatých opatřeních, které umožní zachovat veřejnou linkovou dopravu v centru města.
16.5.2011Autobusy linky 458 za volnočasovými aktivitami
Autobusy v objednávce Ústeckého kraje neplní pouze funkci dopravy do škol, zaměstnání či k lékaři, ale mají nezanedbatelný podíl na rozvoji turistiky a volnočasových aktivit v našem kraji.
Jan Maxa
9.6.2011Vlakem z Děčína do Rumburku po trati 081 již od letních prázdnin.
Oprava trati 081 Děčín – Česká Kamenice –Rumburk, která je po ničivých povodních od srpna 2010 částečně nesjízdná postupuje do finále. Od 12.6.2011 se výluka vlaků zkracuje jen na úsek Česká Kamenice - Mlýny. Pakliže nenastanou nečekané komplikace, obnoví se provoz v celé trase linky U8 dle platného jízdního řádu v první červencový den.
18.4.2011Zahájení turistické sezóny na lince 434 do NP České Švýcarsko
V souvislosti s prodlouženým "velikonočním" víkendem dochází ke změnám jízdních řádů linky 434 Děčín - Hřensko - Krásná Lípa. V sobotu 23.4. tak začíná provoz v prodloužené sezónní variantě do oblíbené lokality Národního parku České Švýcarsko.
31.3.2011Dopravní podnik měst Chomutova a Jirkova omlazuje vozový park
Další nová bezbariérová vozidla s klimatizací pro cestující na regionálních linkách Ústeckého kraje.
Jan Maxa
8.4.2011Zakázka na provoz autobusové dopravy v oblasti Lounsko - západ v letech 2012 – 2021 má zelenou
Rada Ústeckého kraje dnes na svém zasedání rozhodla o zahájení otevřeného zadávacího řízení na plnění veřejné zakázky na služby s názvem „Dlouhodobé zajištění dopravní obslužnosti Ústeckého kraje veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou linkovou dopravou v oblasti Lounsko – západ“.
18.3.2011Nové motorové jednotky na regionální tratě v Ústeckém kraji
České dráhy uzavřely 17.3.2011 kontrakt na dodávkou dvoudílných motorových jednotek od polského výrobce PESA Bydgoszcz, který zvítězil v mezinárodní soutěži. Nové jednotky výrazně zvýší kvalitu cestování na regionálních tratích do Šluknovského výběžku.
Jan Maxa
8.3.2011Ústeckým krajem objednávaná dopravní obslužnosti je zajištěna autobusy patřícími mezi nejmladší v České republice
V případě dopravní obslužnosti není možné spojovat strohá čísla z registru vozidel a vozidla, která po silnicích v kraji skutečně jezdí a zajišťují závazkové spoje což některá média dělají. Cestující tak mohou být mylně informováni o stáří a bezbečnosti vozidel na svých linkách a spojích.
2.2.2011Změna jízdního řádu linky 713 Louny - Vinařice
V souvislosti s omezením dopravní obslužnosti ve Středočeském kraji posiluje Ústecky kraj linku 713 Louny - Vinařice a nahrazuje v uvedeném úseku zrušené spoje linky 220001 Kladno – Nové Strašecí – Řevničov – Louny.
7.1.2011Doprava bez bariér v Ústeckém kraji
Ústecký kraj má uzavřenou dlouhodobou Smlouvu o závazku veřejné služby s dvanácti dopravci, z toho deset jich působí ve veřejné linkové autobusové dopravě. Jedním z kvalitativních požadavků na poskytované služby je podíl bezbariérových vozidel.
Jan Maxa

Zobrazeno je 11 z celkem 136 záznamů na stránce:

< předchozí stránka  1 2 3 4 5 -6-  další stránka >

Zobrazit výběr sloupců tabulky »

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Doprava Ústeckého kraje > Aktuality