Orientační nabídka


 

Anketa Dopravce roku 2011 končí už za 14 dní

1
Hlasování v anketě Dopravce roku 2011 se uzavře o půlnoci 31. října 2011. To znamená, že cestující mají už jen asi 432 hodin na to, aby vybrali nejlepšího dopravce v kraji. Pro tři šťastné, kteří budou vylosování, jsou připraveny moderní notebooky na cesty a dalších sedm hlasujících získá balíček regionálních produktů. Do této chvíle již hlasovalo přes 1100 cestujících prostřednictvím internetových stránek www.dopravceroku.cz a poštou. Lidé mohou využít možnosti hlasování také prostřednictvím hlasovacích boxů u dopravců nebo na vybraných městských úřadech. Podle dosavadního zájmu o hlasování se dá očekávat zvýšený zájem o hlasování v letošním roce. Slavnostní předání trofeje pro nejlepšího dopravce proběhne už 15. listopadu 2011 v Ústí nad Labem.
 

 
 

Tisková zpráva z 14. října 2011

 

Dopravce roku 2011 Ústeckého kraje se dostává do závěrečné fáze. Elektronického hlasování využilo již na 965 cestujících a přibližně 150 anketních lístků lidé zaslali poštou. „Poslední dva týdny, které v hlasování zbývají, obvykle přinesou nejvíce odevzdaných hlasů. Mimořádný zájem je o porovnávání kvality dvou nominovaných železničních dopravců, a to Českých drah a německého Vogtlandbahn. Po započtení dalších hlasovacích lístků vhozených do boxů u jednotlivých dopravců, na nádražích ČD nebo v informačních střediscích vybraných měst určitě překonáme loňskou hranici 2500 odevzdaných lístků,“ uvedla Jana Vaňhová, hejtmanka Ústeckého kraje.

V uplynulém ročníku hlasovalo přes 2500 cestujících, z nichž do slosování postoupily pouze platné hlasy. „Ukazuje se, že lidé mají o kvalitu veřejné dopravy stále větší zájem. Kromě samotného hodnocení, se u organizátora soutěže hromadí také další pozitivní reakce. Například ta od paní Jarmily B. z Teplic, která nám napsala o ochotném řidiči, který na ní počkal na zastávce v Nové vsi,“ dodala hejtmanka Ústeckého kraje.

Až do 31. října 2011 je stále možné hlasovat prostřednictvím webu www.dopravceroku.cz, druhou možností je odevzdání hlasovacího lístku do sběrných boxů, které jsou umístěny v informačních kancelářích dopravců a na vybraných městských úřadech. Poslední možností je zaslat hlasy poštou na adresu organizátora ankety. Současným držitelem titulu Dopravce roku 2010 je společnost Autobusy Karlovy Vary a.s. Jméno v pořadí již čtvrtého vítěze se dozvíme 15. listopadu 2011 během slavnostního vyhlášení výsledků, které proběhne v hotelu Clarion v Ústí nad Labem.

Ocenění Dopravce roku získá ta dopravní společnost, jejíž hodnocení v očích veřejnosti bude nejlepší. Cestující mohou posuzovat kvalitu dopravců i ve vedlejších kategoriích: spolehlivost, pohodlí a čistota dopravních prostředků a jednání dopravní obsluhy. Vedle hlasování veřejnosti probíhá také hodnocení nezávislé poroty, která rozhodne o vítězi zvláštní „ceny poroty“.

 

 
Zodpovídá: Mgr. Magdalena Hanáčková
Vytvořeno / změněno: 14.10.2011 / 14.10.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém