Orientační nabídka


 

Atletika pro děti s Bárou Špotákovou v Ústí nad Labem

a
Další doprovodná akce Atletiky pro děti zamíří tuto sobotu 28. května přímo do Ústí nad Labem. A přijedou ji podpořit světová rekordmanka Barbora Špotáková a hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.
 

 
 

Akce s podtitulem „Staň se atletickou nadějí Ústeckého kraje“ se letos představila již v Chomutově a  Lounech a setkala se s obrovským zájmem ze strany rodičů i dětí. V obou městech se přišlo s atletikou bavit okolo 500 malých i větších ratolestí. Štafetový kolík teď přebírá Ústí.  Děti se mohou těšit na 28. května. V rámci Dne dětí si totiž v místní zoologické zahradě za podpory světové rekordmanky Barbory Špotákové mohou vyzkoušet osm zábavných atletických disciplín. Děti přijede podpořit také hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová.

 

Doprovodný program v ústeckém ZOO začíná již v 10 hodin dopoledne a pokračuje až do pozdních odpoledních hodin. Ve 14 hodin přijede nejlepší česká atletka Barbora Špotáková, která si možná i některé disciplíny s dětmi vyzkouší, ale především je připravena autogramiáda. Pro děti opět chystáme tradiční osmiboj. Vyzkouší si běhání, skákání a házení na všechny možné způsoby a základní pohybové dovednosti si procvičí s pěkným a hravým náčiním a nářadím. Všichni malí sportovci si pak mohou odnést nejen podpis Báry Špotákové, ale také diplom za skvělé výkony a drobné ceny.

 

Přijďte se pobavit s atletikou do ZOO v Ústí nad Labem. A pokud ještě nejsou vaše ratolesti v atletivké přípravce, možná právě v sobotu zjistíte, že by je atletika bavila.

 

Více informací o projektu Atletika pro děti najdete na www.atletikaprodeti.cz.

 

Připravil: ČAS ve spolupráci s OTI

a

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 25.5.2011 / 25.5.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém