Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Rozvoj kraje > Projekty > LISTEN > Dokumenty

 

Autobusové nádraží v Litoměřicích je Stavbou Ústeckého kraje za loňský rok

 
Stavba ÚK
Královské město Litoměřice přihlásilo do ankety o Stavbu Ústeckého kraje 2017 své nové autobusové nádraží. A udělalo dobře. V úterý 20. března se na Krajském úřadě Ústeckého kraje vyhlašovaly výsledky této prestižní ankety a první cenu obdržely právě Litoměřice za I. etapu modernizace a dostavby autobusového nádraží.
Tisková zpráva ze dne 21. března 2018
 

 
 

Cenu si z rukou Miloslava Pavlíka, předsedy hodnotící komise, převzal místostarosta Litoměřic Václav Červín a Venuše Brunclíková, vedoucí odboru územního rozvoje. Na druhém místě se umístila revitalizace sportovní haly v Litvínově a třetí pak skončil obchvat a přemostění Chomutovky silnice I/27 Velemyšleves.

Sedmý ročník ankety se konal pod záštitou hejtmana ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Letos byl na slavnostním vyhlášení přítomen Ladislav Drlý, radní pro investice a majetek. „Ústecký kraj připravuje nové terminály v Litvínově, Klášterci nad Ohří a Rumburku, takže pro příští rok určitě i my dáme do ankety o Stavbu Ústeckého kraje jednu z nich,“ odtajnil plány na letošní rok Ladislav Drlý.

Vítěz si odnesl finanční odměnu v hodnotě 30 tisíc, druhý 20 tisíc a třetí 10 tisíc. Mezi prvními pěti nominovanými stavbami se ještě umístila administrativní budova společnosti Adler na Ústecku a také revitalizace přístupů k rekonstruovaným budovám IOP v Terezíně – parkoviště u Retreachementu 5.

01
Akce se zúčastnil za kraj Ladislav Drlý, radní pro investice (vlevo).

02
Ten také předával ceny prvním třem oceněným.

 

03
Místostarosta Litoměřic Václav Červín společně s Venuší Brunclíkovou, vedoucí územního rozvoje brali šek na 30.000,- za první místo v anketě Stavba Ústeckého kraje.

04

 

 

 

 
Zodpovídá: Vít Hnízdil
Vytvořeno / změněno: 21.3.2018 / 21.3.2018 | Zveřejnit od: 21.3.2018

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 

Tematická nabídka: Rozvoj kraje

Přeskočit nabídku
 

Informace v patě

Garant sekce:Ing. Jan Kadraba

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém