Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Krizové situace

 

Bezpečnostní rada Ústeckého kraje požaduje zajištění stále letecké záchranné služby

 
b
V pátek 13. ledna se konalo první zasedání Bezpečnostní rady Ústeckého kraje (BRÚK) v novém volebním období. Jednání řídil předseda BRÚK, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Na jednání byli kromě stálých členů přizváni ředitel Krajské hygienické stance Josef Trmal ředitel Krajské veterinární správy Petr Pilous, aby podali aktuální informaci o chřipkové epidemii a o výskytu ptačí chřipky. Její ohnisko nebylo na území kraj zaznamenáno.
 

 
 

BRÚK projednala roční plán cvičení složek integrovaného záchranného sytému (IZS) a orgánů krizového řízení a finanční zabezpečení připravenosti kraje a složek IZS na krizové situace a jejich řešení na území kraje.

V rámci programu vzala BRÚK na vědomí informaci o zajištění provozu letecké výjezdové skupiny zdravotnické záchranné služby v Ústí nad Labem do 28. 2. 2017 a vyzvala Ministerstvo zdravotnictví ČR a Bezpečnostní radu státu k učinění takových opatření, aby byl zajištěn kontinuální provoz letecké výjezdové skupiny zdravotnické záchranné služby v Ústí nad Labem i po 1. 3. 2017.

Složení BRÚK naleznete zde:

http://www.kr-ustecky.cz/bezpecnostni-rada-usteckeho-kraje/d-555617/p1=204715

b
Zleva: Jaromír Kníže, krajský policejní ředitel, Ilja Deyl, ředitel ZZS, Milan Zemaník, ředitel krajského úřadu, Stanislav Rybák, náměstek hejtmana, Martin Klika, první náměstek hejtmana a Oldřich Bubeníček, hejtman ÚK

b

 

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 16.1.2017 / 16.1.2017

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém