Logo Ústeckého krajeÚstecký kraj (odkaz na titulní stránku) 

Ústecký kraj - Oficiální web


International

Vyhledávání

 


Cesta: Titulní stránka > Média

 

Bilancování spolupráce s krajskou hospodářskou komorou

 
jb
Hejtman Oldřich Bubeníček přijal předsedu Krajské hospodářské komory Ústeckého kraje Františka Jochmana a ředitelku KHK Martinu Francírkovou s cílem shrnout a zhodnotit stručně spolupráci kraje a hospodářské komory za rok 2014.
 

 
 

Hejtman poblahopřál nejprve Františku Jochmanovi k jeho nedávnému opětovnému zvolení do čela KHK ÚK. „Vážím si spolupráce s hospodářskou komorou, která je reprezentantem podnikatelské sféry v našem kraji a nezastupitelným partnerem v Paktu zaměstnanosti Ústeckého kraje. Díky naší úzké spolupráci řešíme řadu projektů, které pomáhají při tvorbě nových pracovních míst,“ řekl v úvodu setkání Oldřich Bubeníček.

Předseda KHK František Jochman rekapitulovat spolupráci s Ústeckým krajem. Jako příklady uvedl budování inovačního centra (společně s ústeckou univerzitou a zaměstnavateli), vznik sektorové dohody v oblasti chemie, přípravu nových projektů na programové období eurodotací 2014+ a společné mezinárodní aktivity. Neopomněl zdůraznit význam partnerství v paktu zaměstnanosti.

Počátkem nadcházejícího roku bude oficiálně vyhodnocena roční prováděcí smlouva o spolupráci mezi Ústeckým krajem a KHK ÚK a budou stanoveny cíle spolupráce na další období.

Připravil: OMK

khk

 

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 18.12.2014 / 18.12.2014

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém