Orientační nabídka


 

Brána do Čech ve fotografiích

9
Ústecký kraj ve spolupráci s Magistrátem města Ústí nad Labem vystavuje v prostorách Informačního centra na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem od 12. 9. do 25. 9.2011 to, „CO SE LÍBÍ“. Líbí se kouzelná místa našeho kraje. Místa, která potěšila jedinečnou atmosférou, nadchla řadu turistů, a ti je potom zvěčnili na svých fotografiích.
 

 
 

Turistický portál Brána do Čech zde představí vítězné snímky jarního kola fotosoutěže „Zaostřeno na bránu“ a řadu jiných obrázků z různých koutů Ústeckého kraje. A nejenom to. Výstava představí i řadu regionálních produktů a výrobků, kouzlo Ústeckého kraje není jenom úchvatná příroda. Řada lidí si ho spojuje s vynikajícím březenským pivem, mýdlem s jelenem, dříve měl každý kluk nožík rybičku z Mikova, každá maminka se chlubila na svátečním stole cibulákem a každý rád jedl lázeňské oplatky z Teplic.

„Výstava prezentuje především zájem obyvatel kraje a turistů odjinud o Ústecký kraj, chuť poznávat, aktivně trávit volný čas a podělit se o zážitky prostřednictvím turistického portálu Brána do Čech, konkrétně zapojením do fotosoutěže. Jsem tomu velice rád, krásu opravdu najdete doma, v Ústeckém kraji,“ řekl krajský radní pro regionální rozvoj a cestovní ruch Ing. Radek Vonka.

Přijďte se zkrátka potěšit tím, „CO SE LÍBÍ“.

k

ku

p

s

v

 
Zodpovídá: RNDr. Zdeněk Rytíř
Vytvořeno / změněno: 6.9.2011 / 6.9.2011 | Zveřejnit od: 7.9.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém