Orientační nabídka


 

Brána do Čech vzala útokem další veletrh cestovního ruchu

001
Minulý týden hostilo saské výstaviště v Lipsku veletrh cestovního ruchu s názvem „Touristik & Caravaning International Leipzig“. Mezi více než tisícovkou vystavovatelů prezentovala Česká centrála cestovního ruchu krásy a chutě naší země. V rámci českého stánku měl svůj prostor také Ústecký kraj, u kterého nechybělo logo Brány do Čech a zajímavé materiály. Byl o ně od prvního dne velký zájem.
Tisková zpráva z 21. listopadu
 

 
 

„Musím říci, že saští turisté mají o Ústecký kraj velký zájem. Snažíme se jim vyjít vstříc, překládáme letáky i webové stránky a intenzivně spolupracujeme s německými kolegy. Jsme přeci sousedé a nevidím důvod, proč by státní hranice měla být v turistice překážkou,“ uvedl radní Ústeckého kraje pro cestovní ruch a regionální rozvoj Radek Vonka.

Česká republika je partnerskou zemí lipského veletrhu a její stánek patřil mezi největší v hale. Z Ústeckého kraje návštěvníky nejvíce zajímaly pěší turistika v Českém Švýcarsku a Labská cyklostezka. Mnozí se ptali na žernosecké víno a historická města v Českém středohoří. Zvláštní pozornosti se dočkaly i turistické mapy Brány do Čech a tipy na výlety.

 

Připravila: Mgr. Eva Berrová, Odbor regionálního rozvoje KÚÚK

 

01

02

 
Zodpovídá: Mgr. Alena Tichá
Vytvořeno / změněno: 21.11.2011 / 21.11.2011
 

 

Kontakt

Ústecký kraj
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem
tel.: +420 475 657 111
e-podatelna: epodatelna@kr-ustecky.cz
IČ: 70892156
DIČ: CZ70892156, je plátce DPH
Datová schránka: t9zbsva

Podrobný kontakt


Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém